Burger King® - Big King XXL® | Tıkla Gelsin

Burger King® eşsiz lezzeti Big King XXL® şimdi Tıklagelsin'de sende hemen sipariş ver yemeğin anında kapında olsun.
Whopper® eti (dana), 5'' ekmek, 4 dilim peynir, turşu, Big King sosu, göbek salata, soğan
Big King XXL®
Big King XXL®
330,00 TL
1

Peynir

Peynir
4

Garnitür

Ekstra Garnitür

Sıkça Sorulan Sorular

Burger King® lezzetlerine doyamayanlardansanız Burger King® Big King XXL® tam size göre. 5” büyük boy susamlı sandviç ekmeğinin içerisine özenle yerleştirilmiş iki adet Whopper® eti ve dört dilim cheddar peynirinin salatalık turşusu, doğranmış marul, soğan ve Big King® sosu ile damaklara lezzet şöleni yaşatan birlikteliği Burger King® Big King XXL®’ta. 

 

Taze ve lezzetli malzemeler kullanılarak özenle hazırlanan Burger King® Big King XXL® ile her öğününüzü bir ziyafete çevirmek için Tıkla Gelsin®’i ziyaret etmeniz yeterli. Tıkla Gelsin® üzerinden Burger King® Big King XXL® ya da Burger King® Big King XXL® menü siparişinizi verebilir, doyurucu ve lezzetli bir öğünün tadını doyasıya çıkarabilirsiniz.

Bol malzemesi ve büyük boy susamlı sandviç ekmeği ile doyurucu bir öğün için ilk tercihlerden biri olan Burger King® Big King XXL®, standart sunumunda 1032,09 kaloridir. İçerisine ek malzeme ya da daha fazla sos istediğiniz takdirde Burger King® Big King XXL®’ın kalorisi değişir. 

 

Tek başına ya da menü olarak tüketmeyi tercih etmeniz de Burger King® Big King XXL®’ın kalorisini değiştirebilen diğer bir unsurdur. Big King XXL® menü aldığınızda patates ve içecek seçiminizi büyük boydan yana kullanmanız ve/veya öğününüze çıtır soğan halkası, çıtır peynir ya da çıtır tavuk dâhil etmeniz durumunda yine Burger King® Big King XXL®’ın kalorisinin değişebileceğini unutmayın.

En lezzetli malzemelerin doyurucu bir öğün için özenle bir araya getirilmesiyle hazırlanan Burger King® Big King XXL®’ı tüketirken malzeme bolluğunun sizi zorlayabileceğini düşünüyor olabilirsiniz. Burger King®, Big King XXL®’ın yer aldığı öğünlerinizi benzersiz kılmak için özel bir paketleme sistemi kullanır. 

 

Bu sayede hem Burger King® Big King XXL® siparişiniz size malzemeler dağılmadan, yerleri değişmeden ve görselliği bozulmadan gelir hem de tüketirken burgerinizi kolayca tutabilir, malzemelerin dökülmesi ya da sosun damlaması söz konusu olmadan öğününüzü tamamlayabilirsiniz.

Burger King® Big King XXL® tek başına doyurucu bir öğün olabilse de genellikle patates ve içecek ile birlikte tüketilir. Patates ve içeceği büyük boy seçebilir, dilerseniz diğer Burger King® lezzetlerini öğününüze dâhil ederek Burger King® Big King XXL®’ın lezzetini katlamayı tercih edebilirsiniz.

 

Tıkla Gelsin® üzerinden sipariş verirken Burger King® Big King XXL® ya da Burger King® Big King XXL® menü satın almayı seçebilir, damak zevkinize göre çıtır soğan halkası, çıtır tavuk ve/veya çıtır peynir gibi leziz eşlikçileri öğününüzü lezzet şölenine çevirmek için siparişinize dâhil edebilirsiniz.

Burger King® Big King XXL® fiyatı sizin tercihlerinize göre değişebilir. Siparişiniz sırasında standart sunum Burger King® Big King XXL® tercih edebilir ya da ek malzemelerle Burger King® Big King XXL® keyfinizi artırmak isteyebilirsiniz. Yalnızca Burger King® Big King XXL® yerine Burger King® Big King XXL® menü satın almak istemeniz ve büyük boy patates ve içecek tercih etmeniz durumunda da Burger King® Big King XXL® fiyatı farklı olacaktır.

 

Tıkla Gelsin® üzerinden Burger King® Big King XXL® ya da Burger King® Big King XXL® menü satın alırken yaptığınız seçimlere, ayrıca siparişinize diğer Burger King® lezzetlerini dâhil etmek isteyip istemediğinize göre ödemeniz gereken fiyatı görüntüleyebilirsiniz.