Tıkla Gelsin'e arkadaşını kap getir! Arkadaşının seçili restoranlardan yapacağı 150 TL üstü ilk alışverişinde 10 Tıkla Para kazan. Kazana kazana yemeye başla!

Kampanya Bilgileri

Kampanyadan faydalanabilmek için davet eden kişinin Tıkla Gelsin Kazandırma Programı üyeliğinin gerçekleştirilmesi gerekmektedir.

Kampanyada davet eden kişinin “ Arkadaşını Davet Et” butonuna basıp paylaşımın yapılacağı uygulama seçilerek devam edilmelidir.
Davet edilen kişi ulaşan bilgilendirmede yer alan linke tıklayarak Tıkla Gelsin Kazandırma Programı üyeliğinin gerçekleştirilmesi gerekmektedir.
10 Tıkla Para ödülünün kazanılabilmesi için davet edilen kişinin daha önce Tıkla Gelsin uygulamasına ve Tıkla Gelsin Kazandırma Programı üyeliğine kayıt olmaması gerekmektedir. Davet koduyla birlikte yapılacak olan ilk üyeliklerde geçerlidir.
10 Tıkla Para ödülünün kazanılması için davet ettiğin arkadaşının 30 gün içerisinde 150 TL ve üzeri en az 1 adet sipariş vermesi gerekmektedir. 
1 Ay içerisinde en fazla 1.000 TL'lik Tıkla Para kazanılabilir.

Davet edilen kişi cüzdan yüklemesi yaptığında  davet eden kişi herhangi bir kazanım sağlamaz, davet edilen kişi cüzdandan sipariş verdiğinde davet eden kişiye yükleme yapılacaktır.

Davet edilenin sipariş iptali durumlarında kazanılan Tıkla Para’lar silinecektir.
Davet için herhangi bir arkadaş sınırı bulunmamaktadır.

Davet edilen her arkadaş için 10 Tıkla Para yüklenecektir.
Kampanyadan kazanılan Tıkla Para’lar  24 saat içerisinde yüklenecektir.
Kampanyadan birden fazla kez yararlanılabilmektedir.
Kampanya kapsamında kazanılan Tıkla Para’ların kullanım süresi 30 gün ile sınırlıdır. 30 gün sonunda kullanılmayan Tıkla Para’lar otomatik silinecektir.
Davet edilen kişi de kendi kullanıcısına özel davet kodunu paylaşarak Tıkla Para kazanmaya başlayabilecektir.