Arby's® - Roast Beef Deluxe | Tıkla Gelsin

Arby's® eşsiz lezzeti Roast Beef Deluxe şimdi Tıklagelsin'de sende hemen sipariş ver yemeğin anında kapında olsun.
Roast Beef, Susamlı Ekmek, Domates, Marul, Soğan, Ketçap, Mayonez, Hardal, Turşu
Roast Beef Deluxe
Roast Beef Deluxe
190,00 TL
1

Ekstra Biftek Seçimi

Garnitür

Ekstra Garnitür

Sıkça Sorulan Sorular

Arby’s®’in en sevilen lezzetlerinden biri olan Roast Beef Deluxe, 4 saat boyunca ağır ağır fırınlanan roast beef etini özel susamlı ekmeğin arasında domates, soğan, marul, mayonez, ketçap, hardal ve turşuyla buluşturur. İçerisinde yer alan taze ve kaliteli malzemeler sayesinde damaklarda benzersiz bir lezzet bırakan sandviç, yemek saatlerinizi gününüzün en heyecanla beklenen zaman dilimleri hâline getirir.

Yemek saatleri sizin için karın doyurmanın ötesinde bazen klasikleşmiş bazen yepyeni lezzetlerle taçlandırılması gereken özel anları ifade ediyorsa, Tıkla Gelsin® üzerinden sipariş vermek için şimdi tam zamanı!

Günün hangi saati olursa olsun Arby’s® Roast Beef Deluxe ismini duyduğunuzda karnınız acıkıyorsa yalnız değilsiniz! Tıpkı bir yandan da “Acaba ne kadar kalori alırım?” diye düşünen tek kişi olmadığınız gibi… Standart olarak tüketilmesi hâlinde Arby’s® Roast Beef Deluxe sandviç 452,05 kaloridir. Ancak sandviçinizin içine ekstra malzeme eklenmesini isterseniz alacağınız kalori, eklenen ürün doğrultusunda artış gösterir. Sandviçinizle birlikte tüketeceğiniz içecek ve tırtıklı patates, curly fries, tenders, soğan halkası, cheese sticks gibi yan ürünler de öğününüzde alacağınız toplam kalori miktarını belirleyecektir

Kaliteli, taze ve lezzetli malzemeleri bir araya getiren Arby’s® Roast Beef Deluxe özenle ambalajlanır, dikkatle paketlenir. Siparişiniz size ulaştırıldığında tek yapmanız gereken paketi açıp, ilk lokmadan itibaren öğününüzün tadını çıkarmaktır. Tek başına da yan lezzetlerle de kalbinizi fethedecek Arby’s® Roast Beef Deluxe için siz de hemen Tıkla Gelsin®’den sipariş verebilirsiniz. Kendinizi ve sevdiklerinizi mutlu ederken Tıkla Gelsin® kampanyalarının avantajlarını deneyimleyebilirsiniz.

Arby’s® Roast Beef Deluxe tek başına lezzetiyle kalbinizi kazanmayı başarsa ve doyurucu olsa da, diğer Arby’s® lezzetlerini de öğünlerinize dâhil etmek isteyebilirsiniz. Sandviç tükettiğiniz öğünlerde içecek, tırtıklı patates ve/veya curly fries sizin için vazgeçilmezse Tıkla Gelsin®’den verdiğiniz siparişlere bu ürünleri de ekleyebilirsiniz. Dilerseniz tenders, soğan halkası ve cheese sticks gibi yan ürünlerle öğününüzü zenginleştirebilirsiniz. Hatta yemek keyfinizi zirveye taşımak için çikolatalı sufle ya da dondurmalı çikolatalı sufleyi sepetinize ekleyebilirsiniz.

Peki, lezzeti ile baş döndüren Arby’s® Roast Beef Deluxe sandviç fiyatı ne kadar? Arby’s® Roast Beef Deluxe sandviçinizi damak zevkinize uygun seçimlerle kişiselleştirmek istediğinizde, siparişiniz sırasındaki tercihlerinize göre fiyat farklılığı yaşanabilir. Yalnızca sandviç sipariş etmeniz ya da tercihinizi menüden yana kullanmanız durumunda fiyat değişikliği meydana gelir. Sandviçinizin içerisine ek malzeme koyulması fiyat değişikliğine neden olan diğer bir unsurdur. Sandviçinizin yanı sıra öğününüzde içecek ya da diğer yan ürünleri tercih etmeniz durumunda da ödemeniz gereken fiyat değişecektir.

Tıkla Gelsin® üzerinden siparişinizi verirken tercih ettiğiniz ürünlerin fiyatlarını anlık olarak görüntüleyebilir, ödemeniz gereken toplam fiyatı öğrendikten sonra siparişinizi güvenli ödeme yöntemlerini kullanarak tamamlayabilirsiniz.