Arby's® - Horsey Sos | Tıkla Gelsin

Arby's® eşsiz lezzeti Horsey Sos şimdi Tıklagelsin'de sende hemen sipariş ver yemeğin anında kapında olsun.
Horsey Sos
8,00 TL
1

Sıkça Sorulan Sorular

Arby’s® Horsey Sos, sandviçlerinizin ve diğer yan ürünlerinizin lezzetini artırmak için tercih edebileceğiniz sos çeşitlerindendir. Sirke ve bayır turpunun eşsiz uyumunu öne çıkaran malzemeleriyle özgün lezzetler denemek isteyenlerin beğenisini kazanır. Horsey sosunuzu curly fries ve tırtıklı patates ile birlikte tüketebileceğiniz gibi sandviçinizin içerisine ekleyerek de aldığınız lezzeti katlayabilirsiniz.

Öğününüzü bir lezzet şölenine dönüştürzek isterseniz, Tıkla Gelsin® üzerinden verdiğiniz siparişlerinize Horsey sos ve damak tadınıza hitap eden diğer sos çeşitlerini saniyeler içerisinde ekleyebilirsiniz.

15 gramlık ambalajıyla sunulan Arby’s® Horsey Sos 60,3 kaloridir. Bununla birlikte sos tüketimi tek başına gerçekleştirilmediğinden, o öğünde alınacak olan kalori miktarı, sos ve sosun yanında tüketilecek ürünlerin kalorisi doğrultusunda değişir. Diğer bir deyişle sosu yalnızca tırtıklı patates ya da curly fries ile birlikte tükettiğinizde aldığınız kalori ile sandviç gibi daha doyurucu ürünlerle birlikte tükettiğinizde aldığınız toplam kalori aynı olmayacaktır. Tüm bunlara ek olarak öğününüzde içeceğe yer vermeniz de aldığınız kalori miktarını etkileyen bir unsurdur. 

Arby’s® Horsey Sos sağlık koşullarına uygun bir şekilde saklanmasını sağlayan ve dökülmesini önleyen özel bir ambalaj içerisinde bulunur. Ambalajını açtıktan sonra curly fries, tırtıklı patates, soğan halkası, cheese sticks ve tenders gibi yan ürünleri sosa batırıp tüketebilirsiniz ya da sosunuzu yiyeceklerinizin üzerine dökebilirsiniz. Diğer bir alternatif ise sandviçinizin içerisine sosu eklemektir. Hangisini tercih edeceğiniz ise tamamen size kalmış, her koşulda lezzet beklentilerinizi karşılayabileceksiniz.

Arby’s® Horsey Sos benzersiz lezzetiyle pek çok farklı yiyecek yanında tüketilebilir, üstelik her birinin lezzetini daha da benzersiz kılar. Genellikle curly fries ve diğer yan ürünlerle birlikte tüketilmesi tercih edilse de, yanında bir içecek olmazsa olmaz diyebiliriz. Sandviçlerinizin içerisine eklediğinizde de hoş bir lezzet vererek öğününüzün keyfini artırabilir.

Arby’s® Horsey Sos fiyatı tek bir adet için belirlenmiştir. Ödemeniz gereken toplam fiyat ise kaç adet sos siparişi verdiğinize ve sosla birlikte sipariş ettiğiniz sandviç, içecek ve diğer yan ürünlere göre değişiklik gösterebilir.

Öğünlerinizi Arby’s® lezzetleriyle taçlandırmak isterseniz siz de vakit geçirmeden Tıkla Gelsin®’i ziyaret edebilirsiniz. Sandviç, içecek, tırtıklı patates, soğan halkası, çeşit çeşit soslar ve diğer pek çok ürün arasından beğenilerinize uygun seçimler yapabilirsiniz.