Arby's® - Füme Kaburga Peynirli Baget Sandviç | Tıkla Gelsin

Arby's® eşsiz lezzeti Füme Kaburga Peynirli Baget Sandviç şimdi Tıklagelsin'de sende hemen sipariş ver yemeğin anında kapında olsun.
Füme kaburga eti, baget ekmek, rende mozzarella, mayonez
Füme Kaburga Peynirli Baget Sandviç
Füme Kaburga Peynirli Baget Sandviç
205,00 TL
1

Garnitür

Ekstra Garnitür

Ekstra Füme Kaburga Seçimi

Sıkça Sorulan Sorular

Yemek yemek sizin için karnınızı doyurmaktan çok daha fazlasını ifade ediyorsa, yolunuz şimdiye kadar Arby’s® lezzetleriyle çoktan kesişmiştir. Beğeniyle tüketilen lezzetlerden biri olan Arby’s® Füme Kaburga Peynirli Baget Sandviç, 16 saat fırınlandıktan sonra özel Arby’s® teknikleri ile fümelenmiş kaburga eti kullanılarak hazırlanır. Rendelenmiş mozzarella peyniri ve mayonez, fırından çıkmış taptaze baget ekmeğiyle fümelenmiş kaburga etinin buluşmasını lezzet şölenine çevirme konusunda haklı bir iddiaya sahiptir.

Siz de kısa sürede favoriniz olacak bu lezzetle tanışmak ya da çoktan olmazsa olmazlarınız arasına giren bu lezzete öğününüzde yer vermek isterseniz, tek yapmanız gereken Tıkla Gelsin®’i ziyaret etmek!

Bir kez tadına baktıktan sonra kolay kolay vazgeçemeyeceğiniz Arby’s® Füme Kaburga Peynirli Baget Sandviç kaç kalori diye merak ediyorsanız hemen söyleyelim. Tek başına son derece doyurucu bir öğün olabilen standart Arby’s® Füme Kaburga Peynirli Baget Sandviç 837,32 kaloridir. Sandviçinizin lezzetini damak tadınıza göre farklılaştırmak isterseniz ve sandviçinizin içerisine ek malzeme koyulmasını talep ederseniz, bu talep öğününüzün kalori miktarını artıracaktır. Öğününüzde aldığınız kaloriyi etkileyebilecek diğer bir unsur ise sandviçinizin yanında içecek, patates kızartması ya da atıştırmalıklar gibi çeşitli eşlikçiler bulunup bulunmadığıdır.

Tıkla Gelsin® üzerinden sipariş verirken sandviçinizi ekstra füme kaburga, mozzarella peyniri ve/veya mayonez ile damak zevkinize göre kişiselleştirebilir; sandviçinizin yanına içecek, patates kızartması ve/veya yan ürünleri ekleyebilirsiniz.

Yediğiniz her lokmada lezzetiyle başınızı döndürecek Arby’s® Füme Kaburga Peynirli Baget Sandviç en kaliteli ve taze malzemeler kullanılarak hazırlanır. Aynı özen paketlenme sürecinde de devam eder. Sandviçiniz size doğru yola çıkarılmadan, özel ambalajının içerisine konur ve taşınma esnasında dağılmasının önlenmesi adına dikkatle paketlenir.  

Kullanılan özel paketleme yöntemi aynı zamanda sandviçinizi tükettiğiniz sırada da konfor sağlar. Sandviçinizin paketini açtığınızda, ilk lokmadan itibaren tüm lezzet katmanlarının keyfini sürebilirsiniz.

Arby’s® Füme Kaburga Peynirli Baget Sandviç tek başına gayet lezzetli ve doyurucu bir öğün olmakla birlikte tercihinize göre yanında tırtıklı patates, curly fries, tenders, soğan halkası, cheese sticks ve içecekle tüketilebilir.

Tıkla Gelsin® üzerinden sipariş verirken sandviçinizin yanına içecek ve/veya diğer atıştırmalıklardan, hatta tatlılardan eklemek öğününüzü zenginleştirmenin en lezzetli yolu hâline gelebilir.

Arby’s® Füme Kaburga Peynirli Baget Sandviç fiyatı da tıpkı kalorisi gibi yaptığınız seçimlere göre değişiklik gösterebilir. Standart seçim için belirlenmiş olan fiyat; tek sandviç ya da menü sipariş etmeniz ve sandviçinizin içerisine ek malzeme ve/veya sos eklenmesini istemeniz durumunda farklı olabilir.

Tıkla Gelsin® üzerinden sipariş verirken sandviçiniz ve yanında istediğiniz diğer ürünlerle ilgili tercihlerinizi yaptıktan sonra, ödemeniz gereken toplam fiyatı görüntüleyebilirsiniz. Siparişiniz size ulaştıktan sonra damaklarda benzersiz bir lezzet bırakacak öğününüzün tadını çıkarmaya başlayabilirsiniz. Siparişlerinizin ardından kazanabileceğiniz Tıkla Para’ları kontrol ederek avantajlardan faydalanmaya devam edebilirsiniz.