Arby's® - Curly Fries (Küçük) | Tıkla Gelsin

Arby's® eşsiz lezzeti Curly Fries (Küçük) şimdi Tıklagelsin'de sende hemen sipariş ver yemeğin anında kapında olsun.
Curly Fries (Küçük)
Curly Fries (Küçük)
Sos
60,00 TL
1

Sos

Sıkça Sorulan Sorular

Arby’s® Curly Fries spiral şekli ve lezzetinin sırrı olan baharatıyla kalpleri fetheden kızarmış patatestir. En sevilen Arby’s® lezzetleri arasında ilk sıralarda gelir. Yalnızca öğünlerin muhteşem bir eşlikçisi değil, aynı zamanda başlı başına bir öğün olarak da tüketilebilir. 

Tıkla Gelsin®’i ziyaret ederek siz de siparişinizi verebilir, spiral patates kızartmanızın yanında damak tadınıza uygun bir içecek seçebilirsiniz. Bu keyifli atıştırmalık kaçamağını benzersiz bir ziyafete çevirmek için sandviç, salata ve çeşitli ürünler arasından seçim yaparak gününüzü keyiflendirecek bir öğün için hemen sipariş verebilirsiniz.

Arby’s® Curly Fries sizlerin beğenisine farklı boy seçenekleriyle sunulur. Küçük boy Curly Fries’ın kalorisi 152,04, orta boy Curly Fries’ın kalorisi 231,68 ve büyük boy Curly Fries’ın kalorisi 262,45’tir. Jumbo boy Curly Fries ise 479,65 kaloridir. Spiral şekilli patates kızartmanızın yanında tükettiğiniz içecek, sos ve diğer ürünler de öğününüzde alacağınız toplam kalori miktarında etkili unsurlardandır.

Tıkla Gelsin® üzerinden sipariş verirken, tercih ettiğiniz boy spiral şekilli patates kızartmasının yanına içecek, sandviç ve diğer ürünleri ekleyebilir; soslar arasından damak zevkinize uygun yapacağınız seçimlerle öğünlerinizin lezzetini katlayabilirsiniz.

Arby’s® Curly Fries özel bir ambalaj içerisinde servis edilir. Bu sayede dökülmeden, hijyenik bir şekilde kolayca taşınabilir. Siparişiniz size ulaştığında spiral patates kızartmanızı soslu ya da sossuz olarak tüketebilirsiniz.  Arby’s® Curly Fries hem tek başına hem de sandviç ve diğer yan ürünlerle tüketilmeye uygundur. Spiral patates kızartmanızı nasıl tüketeceğiniz tercihlerinize kalsa da alacağınız lezzetin hiç değişmeyeceğinden emin olabilirsiniz.

Arby’s® Curly Fries genellikle yanında soğuk içeceklerle tüketilir. Ketçap ve mayonez başta olmak üzere farklı damak tatlarına hitap eden sosların patates kızartmasının yanında vazgeçilmez olduğu söylenebilir. 

Spiral şekilli patates kızartması gayet keyifli ve seçtiğiniz boya göre doyurucu bir öğün olsa da, sandviçlerin yanında harika bir eşlikçi olduğunu söylemeden geçemeyeceğiz. Birbirinden lezzetli soslar da spiral şekilli patates kızartmasının lezzetini katlamayı başarır. Farklı damak zevklerine uygun sosların yanı sıra soğan halkası ve tenders da patates kızartmasının yanında sandviçlerle birlikte benzersiz bir öğün oluşturabilir.

Arby’s® Curly Fries fiyatı hangi boy seçim yaptığınıza göre değişiklik gösterebilir. Siparişinize sandviç, içecek, sos ve diğer yan ürünleri eklemeniz hâlinde yine bir fiyat değişikliği söz konusu olacaktır. Tıkla Gelsin® üzerinden sipariş verirken seçtiğiniz ürünlerin fiyatlarını ve ödemeniz gereken toplam fiyatı görüntüleyebilirsiniz. Ödeme ekranına geldiğinizde Tıkla Para’larınızı kontrol edebilir; biriken Tıkla Para’larınız varsa, ödeme sırasında bu paraları kullanarak avantajlardan faydalanabilirsiniz.