Arby's® - Cheddar Sos | Tıkla Gelsin

Arby's® eşsiz lezzeti Cheddar Sos şimdi Tıklagelsin'de sende hemen sipariş ver yemeğin anında kapında olsun.
Cheddar Sos
Cheddar Sos
15,00 TL
1

Sıkça Sorulan Sorular

Arby’s® Cheddar Sos başta curly fries olmak üzere pek çok Arby’s® lezzetini üst noktaya taşır. Her öğünü benzersiz bir lezzet şölenine çevirme konusunda iddialı olan cheddar sos, eritilmiş cheddar peynirinin damaklarda bıraktığı lezzeti sevenlerin favori eşlikçilerinden biridir. Siz de Tıkla Gelsin® üzerinden siparişlerinizi verirken cheddar sos ve damak tadınıza uygun diğer sosları siparişinize ekleyerek sandviçlerin ve menülerin lezzetini kişiselleştirebilir, size özel anların keyfini doyasıya yaşayabilirsiniz.

Arby’s® Cheddar Sos’un bir adedinde yaklaşık 25-50 kalori bulunur. Eğer daha fazla sayıda sos tüketirseniz, alacağınız kalori de buna bağlı olarak değişecektir. Önemli olan diğer bir konu ise sosunuzu hangi Arby’s® lezzetleriyle birlikte tükettiğinizdir. Sandviçler ve diğer yan ürünler arasından hangisini tercih ettiğiniz, sandviçinizin içine ek malzeme ekletip ekletmediğiniz, yan ürünleri hangi boy sipariş verdiğiniz ve hatta içeceğinizin boyutu, öğününüzde aldığınız kalori miktarını etkileyecektir.

Arby’s® Cheddar Sos kapalı bir ambalaj içerisinde sizlere ulaştırılır. Ambalajı açtıktan sonra sosunuzu öğününüzde bulunan yiyeceklerin üzerine dökerek tüketebileceğiniz gibi soğan halkası, tenders, curly fries ve tırtıklı patates gibi ürünleri ambalaj içindeki sosa batırarak tüketmeyi de tercih edebilirsiniz. Sandviç ekmeklerinizin arasına sosunuzu dökmek de lezzet artıran yöntemlerdendir.

Arby’s® Cheddar Sos ve farklı damak tatlarına hitap eden diğer soslar arasından seçim yapmak, sipariş vermek ve her öğününüzü lezzetle taçlandırmak için Tıkla Gelsin®’i ziyaret edebilirsiniz. İster tek sandviç ister menü tercihlerinize birbirinden lezzetli sosları ekleyerek siparişinizi tamamlayabilirsiniz. 

Arby’s® Cheddar Sos; curly fries, soğan halkası, tırtıklı patates ve tenders gibi yan ürünler için harika bir tamamlayıcıdır. Sandviçlerle de muhteşem bir uyum yakalayan cheddar sos, öğünlere kattığı özgün tat ile sizin de favori soslarınız arasında yer almaya aday. Farklı lezzetlerle tüketilmeye uygun olduğundan, sosunuzun o gün hangi yiyecekleri eşsiz bir şekilde tamamlayacağı, tamamen sizin o gün hangi Arby’s® lezzetlerini tüketmek istediğinize bağlı olarak değişebilir.

Arby’s® Cheddar Sos diğer soslar gibi tek bir adet üzerinden fiyatlandırıldığından, kaç adet sos sipariş verdiğinize göre fiyat değişikliği meydana gelir. Tıkla Gelsin® üzerinden sipariş verirken sosunuzun yanında sipariş verdiğiniz içecek, sandviç ve diğer yan ürünler de ödemeniz gereken toplam fiyat üzerinde belirleyicidir.