Arby's® - Biftek Philly Brioche Sandviç | Tıkla Gelsin

Arby's® eşsiz lezzeti Biftek Philly Brioche Sandviç şimdi Tıklagelsin'de sende hemen sipariş ver yemeğin anında kapında olsun.
Biftek Eti, Brioche Ekmek, Philly Sos, (Soğan,Yeşil ve Kırmızı Biberli), Mayonez, Rende Kaşar Peyniri
Biftek Philly Brioche Sandviç
Biftek Philly Brioche Sandviç
230,00 TL
1

Ekstra Biftek Seçimi

Garnitür

Ekstra Garnitür

Sıkça Sorulan Sorular

Günün tam ortasında ya da yoğun geçen bir günün sonunda açlıktan karnınız zil çalmaya başladı ve hem leziz hem doyurucu bir öğün en büyük hayaliniz. Size, hayalinize ulaşmanın mümkün olduğunu, Tıkla Gelsin® üzerinden verdiğiniz siparişlerin sizinle hızla buluşturulduğunu söylesek…

Arby’s® Philly Brioche Sandviç özel baharatlarla 12 saat marine edildikten sonra 4 saat ağır ağır fırınlanan biftek etinin, pastane usulü Brioche ekmek arasına yerleştirilmesiyle hazırlanıyor. Mayonez ve rende peynir ile soğan, yeşil ve kırmızı biberli Philly sos son dokunuşu yapıyor. Böylece her öğünün başlı başına bir ziyafete dönüşmesini sağlayan lezzete ulaşılıyor.

Tıkla Gelsin®’i ziyaret ederek efsane bir lezzet daha keşfetmek isterseniz Arby’s® Biftek Philly Brioche Sandviç’i sipariş verebilirsiniz. Siparişiniz size hızlı bir şekilde ulaştıktan sonra yemeğinizi büyük bir keyifle tüketebilirsiniz.

Standart sunumuyla Arby’s® Biftek Philly Brioche Sandviç 630,73 kaloridir. Sandviçinizin lezzetini çeşitlendirip zenginleştirmek için ekstra malzeme eklenmesini isterseniz, alacağınız kalori miktarı standart sunuma göre daha fazla olacaktır. Ayrıca tek sandviç yerine menü tercih ederseniz ya da sandviçinizin yanına damak tadınıza uygun içecek, diğer yan ürünler ve tatlı gibi alternatifleri eklerseniz öğününüzde alacağınız kalori miktarı seçtiğiniz ürünlere göre farklılık gösterecektir.

Arby’s® Philly Brioche Sandviç günün her öğünü lezzet tutkunları tarafından keyifle tüketilebilir. İçerisinde oldukça bol malzeme bulunduğundan sandviçiniz özenle paketlenir ve özel ambalajı ile sizlere ulaştırılır.   

Paketini açtığınızda hızlı bir şekilde Arby’s® Philly Brioche Sandviç lezzeti ile buluşabilirsiniz. Sandviçinizi bastırmadan sıkıca tutarak rahatlıkla ısırabilirsiniz. Böylece sandviçinizin içerisindeki malzemelerin ve sosların dağılmasını engelleyerek her bir lezzet katmanının tadını alabilir, keyifli bir öğünün tadını çıkarabilirsiniz.

Klasikler arasına girmeye hak kazandığı lezzet tutkunlarınca çoktan kabul edilmiş olan Arby’s® Biftek Philly Brioche Sandviç’i ister tek başına ister yanında içecekle ve/veya diğer yan ürünlerle tüketebilirsiniz. Soğuk bir içecek ve tırtıklı patates ya da curly fries ile öğününüzü zenginleştirebilirsiniz. Dilerseniz soğan halkası, tenders ve/veya cheese sticksi sandviçinizle birlikte öğününüze ekleyebilirsiniz. 

Arby’s® Philly Brioche Sandviç fiyatı, siparişlerin kapsamı doğrultusunda farklılaşabilir. Standart bir sipariş verdiğinizde ödediğiniz fiyat ile ekstra malzemeli bir sandviç aldığınızda ödediğiniz fiyat aynı değildir. Ayrıca sandviçinizin yanında içecek ve diğer yan ürünleri tercih etmeniz, hatta içecek ve yan ürünlerin hangi boyunu seçtiğiniz de fiyatı değiştiren unsurlar arasında sayılabilir. 

Tıkla Gelsin® üzerinden sipariş verirken seçtiğiniz tüm ürünlerin fiyatını ve ödemeniz gereken toplam fiyatı görüntüleyebilir, siparişinizi güvenli ve hızlı bir şekilde tamamlayarak benzersiz Arby’s® lezzetlerinin tadını çıkarabilirsiniz. Önceki siparişlerinizde kazandığınız Tıkla Para’lar varsa, ödeme esnasında size özel bu Tıkla Para’ları kullanarak keyfinizi artırabilirsiniz.