Arby's® - Biftek Philly Baget Menü | Tıkla Gelsin

Arby's® eşsiz lezzeti Biftek Philly Baget Menü şimdi Tıklagelsin'de sende hemen sipariş ver yemeğin anında kapında olsun.
Biftek Philly Baget Sandviç + Tırtıklı Patates (Orta Boy) + Kutu İçecek
Biftek Philly Baget Menü
Biftek Philly Baget
Tırtıklı Patates (Orta)
Kutu İçecek
x2 Sos
275,00 TL
1

Sandviç

Garnitür
Garnitür
Ekstra Garnitür
Ekstra Biftek Seçimi

Patates Seçimi

İçecek

Sos Seçimi 1

Sos Seçimi 2

Promosyon Tatlı

Promosyon

Promosyon Ekstra İçecek

Sıkça Sorulan Sorular

Arby’s® lezzetlerinden vazgeçemeyenlerin favorilerinden olan Arby’s® Biftek Philly Baget Sandviç, daha önce tadına bakmadıysanız ilk ısırıktan sonra sizin için de öğünlerinizin yıldızı hâline gelecek. Yemek saatlerini iple çekmenizi sağlayacak Arby’s® Biftek Philly Baget Sandviç’in içerisinde özel baharatlarla 12 saat marine edilmiş ve 4 saat boyunca ağır ağır fırınlanmış biftek eti bulunur. Fırından taptaze çıkan baget ekmeğinin arasına yerleştirilen biftek etinin lezzeti; mayonez ve rende mozzarella peyniri ile soğan, kırmızı ve yeşil biberli Philly sos sayesinde katlanır.

Birbirinden lezzetli, kaliteli ve taze malzemelerin birlikteliğinin ürünü olan sandviçinizi sipariş etmek için siz de Tıkla Gelsin® web sitesini ziyaret edebilir veya mobil uygulamasını indirebilir, her öğününüzü unutulmaz bir ziyafete çevirebilirsiniz. Tıkla Gelsin® üzerinden ister sandviç ister menü şeklinde sipariş verebilir, yapacağınız seçimlerle siparişinizi damak tadınıza uygun bir hâle getirebilir, yemek yemenin keyfini doyasıya çıkarabilirsiniz.

Arby’s® Biftek Philly Baget Sandviç görünümü, lezzeti ve kokusuyla çoktan aklınızı başınızdan aldıysa da, kaç kalori olduğu zaman zaman sizi düşündürüyor olabilir. Öyleyse hemen aradığınız cevabı size verelim! Standart bir Arby’s® Biftek Philly Baget Sandviç 752,94 kaloridir. Tek başına doyurucu bir öğün olan sandviçin içerisine ek malzeme koyulması durumunda alacağınız kalori değişir.

Sandviçinizi tüketirken yanında içecek ya da diğer yan ürünleri tercih etmeniz öğününüzün kalorisini artıran bir seçimdir. Tek sandviç yerine menü tercih ederseniz, hatta menüde tercihinizi büyük boydan yana yaparsanız alacağınız kalori miktarının artması söz konusu olacaktır. 

Arby’s® Biftek Philly Baget Sandviç hazırlanırken lezzetli, taze ve kaliteli malzemeler bolca kullanılır. Sandviçinizin içerisindeki malzemelerin dağılma ihtimalini minimize etmek için, siparişiniz ambalajlı şekilde sizlere ulaştırılır. Sandviçinizin paketini açar açmaz bu lezzetle hızla buluşabilirsiniz. Sandviçinizi sıkıca tutup bastırmadan ısırdığınızda, malzeme bütünlüğünü koruyabilir ve her bir lezzet katmanının tadını çıkarabilirsiniz.

Baştan belirttiğimiz üzere Arby’s® Biftek Philly Baget Sandviç doyuruculuğu ve lezzetiyle tek başına bir öğün olarak sıklıkla tercih edilir. Diğer yandan sandviçinizin yanında ne tüketebileceğiniz tamamen sizin damak zevkinize, açlık seviyenize ve o öğünden beklentilerinize bağlıdır.

Sandviç genellikle yanında içecek, tırtıklı patates ve/veya curly fries ile tüketilir. Bunlara ek ya da alternatif olarak soğan halkası, tenders ve/veya cheese sticks gibi yan ürünlerin tüketilmesi de söz konusu olabilir.

Tıkla Gelsin® üzerinden sipariş verirken tüm Arby’s® lezzetlerini görüntüleyebilir, sandviçinizin yanında ne tüketmek istediğinize, damak zevkinize ve sipariş anındaki tercihlerinize göre karar verebilir, ardından siparişinizi tamamlayabilirsiniz.

Arby’s® Biftek Philly Baget Sandviç fiyatı, siparişiniz sırasında yaptığınız seçimlere göre farklılaşabilir. Sandviçinize ek malzeme eklenmesi durumunda fiyat değişikliği olabileceği gibi içecek ve yan ürünlerin siparişe dâhil edilmesi ya da menü tercih edilmesi durumunda ödemeniz gereken fiyat değişecektir.

Yemek saatini unutulmaz bir lezzet şölenine çevirmek için Tıkla Gelsin®’i ziyaret ettiğinizde öğününüzde yer almasını istediğiniz sandviçiniz ve diğer yan ürünlerin fiyatlarını görüntüleyebilir, ödemeniz gereken toplam rakamı kontrol ederek siparişinizi sonlandırabilir ve benzersiz lezzetlerin tadını çıkarmak için geri sayıma başlayabilirsiniz.