Arby's® - Barbekü Deluxe | Tıkla Gelsin

Arby's® eşsiz lezzeti Barbekü Deluxe şimdi Tıklagelsin'de sende hemen sipariş ver yemeğin anında kapında olsun.
Roast beef, ekmek, çıtır soğan, peynir, barbekü sos
Barbekü Deluxe
Barbekü Deluxe
190,00 TL
1

Ekstra Biftek Seçimi

Garnitür

Ekstra Garnitür

Sıkça Sorulan Sorular

Arby’s® Barbekü Deluxe sandviç nasıl bu kadar lezzetli, siz de merak ediyor musunuz? 4 saat boyunca ağır ağır fırınlanmış roast beef ve çıtır soğanlarla cheddar peynirinin uyumunu yumuşacık susamlı ekmeğiyle sarıp sarmalayan Arby’s® imzalı bu lezzet, en sevilenler listelerinin başında yer alıyor.

Biz bu tadına doyulmaz sandviçi sizlerle buluşturanın, her biri taze ve lezzetli malzemeleri benzersiz bir uyumla bir araya getiren Arby’s® kalitesi ve deneyimi olduğunu biliyoruz. Kaliteye ulaşmak isterseniz tek yapmanız gereken en leziz öğünlerle tanışmak ve her öğününüzü bir ziyafete çevirmek için Tıkla Gelsin®’i ziyaret etmek! 

Standart bir Arby’s® Barbekü Deluxe sandviç 492,74 kaloridir. Susamlı ekmek, çıtır soğan, rende peynir, barbekü sos ve roast beef birlikteliğinin ortaya çıkardığı bu lezzet şölenini zenginleştirmek ister ve sandviçinize ekstra malzeme eklenmesini talep ederseniz öğününüzün kalorisi artacaktır. Yalnızca sandviçinize ekstra malzeme ekletmekle kalmaz öğününüze içecek ve diğer lezzetleri dâhil ederseniz aldığınız kalori miktarı, seçtiğiniz ek ürünlere bağlı olarak yükselecektir.

Bu soruya verilebilecek belki de en iyi yanıt, “Her bir lokmasının tadı doyasıya çıkarılarak tüketilir!” olsa da, burada değinmek istediğimiz farklı bir nokta var. Diğer tüm ürünler gibi Arby’s® Barbekü Deluxe sandviç de kaliteli ve taze malzemelerin bir araya getirildiği hazırlık sürecinden, siparişinizin size en iyi şekilde ulaşmasını sağlayacak paketleme sürecine kadar memnuniyetinizi ön planda tutan bir hizmet anlayışını yansıtır.

Özenle paketlenen sandviçiniz size teslim edilene kadar güvenli bir şekilde taşınır. Teslimat aşamasında içerisindeki malzemelerin kaymasını, sosların akmasını ve sandviçinizin şeklinin bozulmasını önlemek üzere tasarlanan ambalajı, sandviçinizi tükettiğiniz sırada da size kolaylık sağlar.

Arby’s® Barbekü Deluxe sandviç her ne kadar tek başına tüketildiğinde de gayet doyurucu ve lezzetli olsa da, yanında damak zevkiniz doğrultusunda farklı tatlara şans verebilirsiniz. Tenders, soğan halkası ve/veya cheese sticks gibi atıştırmalık lezzetler, Arby’s® sandviçlerinin yanında sıklıkla tercih edilmektedir. 

Tıkla Gelsin® üzerinden siparişinizi verirken farklı ürünleri inceleyebilir, o gün sandviçinizin yanında ne tüketmek istediğinize karar verebilir, leziz bir öğünü çikolatalı sufle ya da dondurmalı çikolatalı sufleyle taçlandırabilirsiniz.

Arby’s® Barbekü Deluxe sandviçin fiyatı, sipariş özelinde yapacağınız tercihlere göre değişebilir. Arby’s® Barbekü Deluxe sandviç ya da menü sipariş etmeniz ve sandviçinizin içerisine ek malzeme eklenmesini istemeniz toplam tutarı şekillendirecektir. Ayrıca menü satın aldığınız durumlarda büyük seçim yapmanız da fiyat değişikliğine neden olabilir. Sandviçinizin yanında içecek ve farklı ürünler tercih etmeniz hâlinde de fiyat farklılığı söz konusu olacaktır.

Tıkla Gelsin® üzerinden siparişinizi verirken sandviçinize ek malzeme ekleyebilir, yan lezzetleri keşfedebilirsiniz. Lezzet beklentilerinizi eksiksiz karşılamak istediğiniz her an Tıkla Gelsin® fırsatlarından yararlanabilir, kampanyalı menüleri görüntüleyebilirsiniz.