Arby's® - Arby's® Classic | Tıkla Gelsin

Arby's® eşsiz lezzeti Arby's® Classic şimdi Tıklagelsin'de sende hemen sipariş ver yemeğin anında kapında olsun.
Roast Beef, Susamlı Ekmek, Domates, Mayonez
Arby's® Classic
Arby's® Classic
140,00 TL
1

Ekstra Biftek Seçimi

Garnitür

Ekstra Garnitür

Sıkça Sorulan Sorular

Adı üstünde Arby’s® Classic; Arby’s® denilince ilk akla gelen ve en çok beğenilen efsanevi lezzetlerden biri: 4 saat ağır ağır fırınlanan roast beef, susamlı ekmek, domates ve mayonez ile hazırlanıyor. Kalite ve tazelik standartlarını en iyi şekilde karşılayan diğer malzemeler roast beef etinin lezzetini bastırmayıp aksine güzelliğini öne çıkaran dengeli bir şekilde kullanılıyor. 

Lezzetin fazla sayıda malzeme bir araya getirilmeden de elde edilebileceğini kanıtlayarak damaklarınızda ve kalbinizde iz bırakan bu klasik sandviçi sipariş vermek için tek yapmanız gereken Tıkla Gelsin®’i ziyaret etmek. Tıkla Gelsin® üzerinden yalnızca sandviç siparişi verebileceğiniz gibi öğününüzü zenginleştirecek içecek ve diğer yan ürünleri de sepetinize ekleyerek saniyeler içerisinde siparişinizi tamamlayabilirsiniz.

Arby’s® tutkunları arasında özel bir yere sahip olan Arby’s® Classic standart sunumda 424,79 kaloridir. Özenle hazırlanan roast beef etinin lezzetini her lokmada alsanız da tadına bir türlü doyamıyor ve sandviçinizi ek malzemelerle kişiselleştirmek istiyorsanız alacağınız kalori de değişir. Sandviçinizin yanı sıra öğününüzde içeceklere ve/veya tırtıklı patates, curly fries, soğan halkası, tenders ve cheese sticks gibi yan ürünlere yer vermek tam sizlikse, standart sandviç kalorisine oranla daha fazlasıyla buluşmanız mümkündür.

Tıkla Gelsin® üzerinden sipariş verirken öğününüzde bulunmasını istediğiniz sandviç ve diğer ürünleri beğenilerinize uygun olarak seçebilirsiniz. İster sadece sandviç ister menü tercih ediyor olun, sepetinizdeki ürünleri farklı kriterler doğrultusunda özelleştirebilir, damak tadınıza uygun lezzetlerle her bir öğününüzü ziyafete çevirebilirsiniz.

Arby’s® Classic, tüketmesi kolay ve bir o kadar da keyifli bir lezzettir. Lezzeti, kaliteli ve taze malzemeleriyle Arby’s®’in uzmanlığından gelen sandviç, sizlere ulaştırılmadan önce özenle paketlenir. Özel ambalajı sayesinde sipariş teslim edilene kadar sandviçinizin görselliğinin korunması hedeflenir.  Sandviçinizi teslim aldıktan sonra da paketini açarak, her bir ısırığın tadını sonuna kadar çıkarabilirsiniz.

Arby’s® Classic tek başına lezzetli ve doyurucu bir öğün olabilse de, çoğunlukla yanında içecek ve tırtıklı patates ya da curly fries ile tüketilmesi yaygın bir tercihtir. Bunların yanı sıra soğan halkası, tenders ve cheese sticks sandviçin yanına yakışan, öğünleri zenginleştiren seçeneklere örnek olarak gösterilebilir. Sandviçin hangi Arby’s® lezzetleriyle birlikte tüketileceği sizin damak tadınıza, açlık seviyenize ve o an canınızın hangi lezzetleri çektiğine göre değişebilir. Her siparişinizde sandviçinizin yanına farklı ürünler tercih ederek, her öğününüzde farklı deneyimleri yaşayabilirsiniz.

Arby’s® Classic sandviçin fiyatı, sandviçe malzeme eklenmesi gibi kişi özelinde değişen tercihlere göre farklılaşabilir. Tıkla Gelsin® üzerinden sipariş verirken sandviçinize ekstra roast beef eklenmesini talep etmeniz hâlinde karşınıza farklı gram seçenekleri çıkar. Kaç gram ekstra roast beef ekleneceğine bağlı olarak fiyatta meydana gelecek artışı da anlık olarak görüntüleyebilirsiniz.

Arby’s® Classic’in yanında içecek, yan ürünler ve/veya tatlı sipariş etmeniz durumunda da fiyat değişir. Tıkla Gelsin®’i ziyaret edip siparişinizi verirken seçtiğiniz tüm ürünlerin ayrı ayrı fiyatını ve ödemeniz gereken toplam fiyatı görebilir, siparişinizi hızlı ve güvenli bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Kampanyalardan yararlanarak avantajlarınızı artırabilir, hayalini kurduğunuz lezzete kısa sürede ulaşabilirsiniz.