Sbarro® - Küçük Boy 4 Peynirli Pizza | Tıkla Gelsin

Sbarro® eşsiz lezzeti Küçük Boy 4 Peynirli Pizza şimdi Tıklagelsin'de sende hemen sipariş ver yemeğin anında kapında olsun.
Pizza sos, mozzarella peyniri, krema, küp beyaz peynir, parmesan peyniri, sarımsaklı karışık yağı, susam, maydanoz
Küçük Boy 4 Peynirli Pizza
175,00 TL
1

Garnitür

Ekstra Garnitür

1. Sos Seçimi

2. Sos Seçimi

Sıkça Sorulan Sorular

Destansı klasiklerden vazgeçemeyenlerin favorisi ile tanışın: Sbarro® 4 Peynirli Pizza. Her bir lokmasında farklı lezzet katmanlarını deneyimleyebileceğiniz pizzada krema, mozzarella peyniri, parmesan ve beyaz peynirin muhteşem uyumu sizi bekliyor. Elbette Sbarro® imzalı nefis pizza hamuru ve özel pizza sosu da lezzeti zirveye taşıyor. Sarımsak karışımlı yağı, maydanoz, üzerine serpilen susam taneleri ve akıllardan çıkmayacak çıtırlığı ile efsaneleşen bu pizzayı siz de hemen Tıkla Gelsin® avantajları ile sipariş verebilirsiniz.

Tıkla Gelsin® web sitesi ya da mobil uygulamasında özel menülerle buluşabilir, yan lezzetleri özgürce söyleme ayrıcalığını yaşayabilirsiniz. Verdiğiniz siparişlerde Tıkla Para kazanabilir, geçmiş siparişlerde kazandığınız Tıkla Para’larla sonraki siparişlerinizin ödemesini yapabilirsiniz. Dilerseniz kendiniz dilerseniz sevdikleriniz için muhteşem sofralar kurabileceğiniz Tıkla Gelsin®’de keyifli bir online yemek siparişi deneyimi yaşayabilirsiniz.

Sbarro® 4 Peynirli Pizza kalori miktarı hem sipariş edilen pizzanın küçük, orta ya da büyük boy olmasına hem pizzaya ekstra malzeme ekletilip ekletilmediğine hem de tercih edilen içeceğe göre değişiklik gösterebilir. Pizzanın yanında sipariş edilen yan ürünler ve bu yan ürünlerin ne kadar tüketildiği de öğünde alınan kalori miktarı üzerinde belirleyicidir. Yine de “Sbarro® 4 Peynirli Pizza kaç kalori?” sorusuna “Pizzanın 100 gramında 287,71 kalori bulunur.” yanıtı verilebilir.

Bu sorunun yanıtı verdiğiniz siparişteki içerikler ve siparişinizi tükettiğiniz mekân doğrultusunda değişecektir. Sbarro® 4 Peynirli Pizza pişirildikten sonra dilimlenir ve pratik olarak tüketilmeye uygun hâle getirilerek kutusuna yerleştirilir. Sipariş tesliminden sonra pizzaları özel kutusundan tüketmek de servis tabağına almak da mümkündür. 

“Sbarro® 4 Peynirli Pizza yanında ne tüketilir?”, sorusunun yanıtı son derece kişiseldir. Tek başına da lezzet beklentilerini fazlasıyla karşılayan pizzaya eşlik edecek birçok farklı yan ürün bulunur. Lezzetiyle akıllarda kalacak çıtır tavuk kanatları, mis kokulu tereyağlı fırın patates, karışık turşu ve deneyenlerin kalbini fetheden wrap çeşitleri akla ilk gelen yan lezzetlerdendir. Tabii içecekleri de unutmamak gerekir: Pizza keyfini artıran gazlı içecekler, farklı lezzetlerle uyum sağlayan ayran ve soda çeşitleri keyifli bir öğün için olmazsa olmaz tamamlayıcılar arasında yer alır. Pizzadan sonra iddialı bir son dokunuş yapmak için tatlı çeşitleri de tercih edilebilir. Çikolatanın yoğun ve eşsiz tadını isteyenler için sufle, geleneksel lezzetleri hatırlamak isteyenler ise künefe ile öğünlerini sonlandırabilirler.

Sbarro® 4 Peynirli Pizza fiyatı; siparişin boy seçimine, pizzaya eklenen ekstra malzemelere ve/veya öğünlerin hangi yan ürünlerle zenginleştirildiğine göre değişiklik gösterebilir. Tıkla Gelsin® üzerinden sipariş verirken sepetinize eklediğiniz tüm ürünlerin fiyatlarını da siparişlerinizin toplam fiyatlarını da görüntüleyebilirsiniz. Hesabınızda birikmiş Tıkla Para’larınız olup olmadığını da kontrol ederek hayalinizi süsleyen lezzetlerle adresinizde buluşabilirsiniz.