Popeyes® - 2 Kişilik Kemiksiz Kova Menü | Tıkla Gelsin

Popeyes® eşsiz lezzeti 2 Kişilik Kemiksiz Kova Menü şimdi Tıklagelsin'de sende hemen sipariş ver yemeğin anında kapında olsun.
28 Parça Nuggets + 2 Tenders (Kemiksiz) + Patates Kızartması (Büyük) + Seçeceğiniz 4 Adet Sos + 1 L. İçecek
2 Kişilik Kemiksiz Kova Menü
Nuggets (28'li)
Tenders (2'li)
Patates Kızartması (Büyük)
1 L. İçecek
x2 Sos
390,00 TL
1

Menü Seçimi

Menü Seçimi

Patates Seçimi

İçecek

Sos Seçimi

Sos Seçimi

Sos Seçimi

Sos Seçimi

Promosyon

Promosyon Tatlı

Promosyon Ekstra İçecek

Sıkça Sorulan Sorular

Popeyes® 2 Kişilik Kemiksiz Kova Menü, lezzetli ve doyurucu bir öğün için en çok tercih edilen Popeyes® menülerinden biridir. 28 parça nuggets, 2 tenders, büyük boy patates, seçeceğiniz 4 adet sos ve 1 litre içecekten oluşan bu enfes menüyle hem kendinizi hem de sevdiklerinizi mutlu etmek için Tıkla Gelsin®’i hemen ziyaret edebilirsiniz.

Tıkla Gelsin® üzerinden Popeyes® 2 Kişilik Kemiksiz Kova Menü siparişi verirken 28’li nuggets yerine 7 parça tenders tercih edebilirsiniz. Büyük boy patates kızartması ya da cage fries patates kızartması arasından isteğinizi seçebilirsiniz. İçecek tercihinizi yaptıktan sonra dilerseniz sizlere sunulan birbirinden leziz promosyon seçenekleriyle öğününüzü zenginleştirebilirsiniz.

 

Popeyes® 2 Kişilik Kemiksiz Kova Menü; 2 kişilik kemiksiz kova 878,08 kalori, büyük boy patates kızartması 382 kalori ve 1 litre Coca-Cola 450 kalori olmak üzere toplamda 1710,08 kaloridir. Menü kapsamında 28’li nuggets yerine 7 parça tenders tercih etmeniz, patates kızartması yerine cage fries patates kızartması ve/veya büyük boy yerine mega boy ya da kova istemeniz alacağınız kalori miktarını değiştirecektir. Ayrıca seçtiğiniz içecek ve tükettiğiniz soslar öğününüzde alacağınız kalori miktarının değişmesine neden olacaktır.

Siparişiniz sırasındaPopeyes® 2 Kişilik Kemiksiz Kova Menü’nün yanına coleslaw, gravy sos, tatlı ve/veya diğer yan ürünleri tercih etmeniz de öğününüzün kalorisinde değişikliğe yol açar. Popeyes® 2 Kişilik Kemiksiz Kova Menü’yü bir başka kişiyle paylaşıyorsanız, öğününüze dâhil ettiğiniz ürünlerin ne kadarını sizin yediğiniz de aldığınız kalori miktarı üzerinde belirleyici olacaktır.

Popeyes® 2 Kişilik Kemiksiz Kova Menü benzersiz lezzetleriyle her öğünün keyifli bir deneyim hâline gelmesini sağlar. Lezzetli ve doyurucu ürünlerin yer aldığı menünüzü daha da zenginleştirmek ve öğününüzü tam bir ziyafete dönüştürmek isterseniz coleslaw, gravy sos, soğan halkası ve daha pek çok farklı Popeyes® lezzetini tercih edebilirsiniz. Öğününüzü tatlı bir şekilde sonlandırmak için Popeyes® tatlılarına göz atmanızı tavsiye ederiz.

Popeyes® 2 Kişilik Kemiksiz Kova Menü fiyatı yaptığınız seçimlere göre değişiklik gösterebilir. Patates kızartması seçimini ekstra büyük boy yapmanız ve menünüzün yanına diğer Popeyes® lezzetlerini eklemeniz de tercih ettiğiniz ek ürünlere ve bu ürünlerin boy seçimlerine göre de ödemeniz gereken fiyatta değişiklik olacaktır.

Tıkla Gelsin® mobil uygulamasından ya da web sitesinden siparişinizi verirken öğününüzde Popeyes® 2 Kişilik Kemiksiz Kova Menü’nün yanında bulunmasını istediğiniz tüm ürünleri seçebilir, boy seçimlerini yapabilir ve siparişinizi tamamlamadan önce, ödemeniz gereken toplam tutarı görüntüleyebilirsiniz. Hesabınızda geçmiş siparişlerinizden kazandığınız Tıkla Para’lar bulunuyorsa ödeme aşamasında Tıkla Para’larınızı kullanabilirsiniz.