Popeyes® - 2 Kişilik Ekonomix Karışık Kova Menü | Tıkla Gelsin

Popeyes® eşsiz lezzeti 2 Kişilik Ekonomix Karışık Kova Menü şimdi Tıklagelsin'de sende hemen sipariş ver yemeğin anında kapında olsun.
2 Parça Tavuk veya But + Nuggets (8'li) + 2 Parça Acılı Kanat + Patates Kızartması (Büyük) + Seçeceğiniz 4 Adet Sos + 1L. İçecek
2 Kişilik Ekonomix Karışık Kova Menü
x2 Tavuk veya But
Nuggets (8'li)
Kanat (2'li)
Patates Kızartması (Büyük)
1 L. İçecek
x2 Sos
360,00 TL
1

Tavuk Seçimi

Tavuk Seçimi

Yan Ürün

Yan Ürün

Patates Seçimi

İçecek

Sos Seçimi

Sos Seçimi

Sos Seçimi

Sos Seçimi

Promosyon

Promosyon Tatlı

Promosyon Ekstra İçecek

Sıkça Sorulan Sorular

Hem lezzetli hem de bir o kadar doyurucu! Popeyes® 2 Kişilik Ekonomix Karışık Kova Menü her öğününüzü iple çekmenizi sağlayan Popeyes® lezzetlerini bir araya getiriyor! Siz de iyice kızarmış çıtır tavuktan vazgeçemeyenlerdenseniz 2 parça tavuk ya da but, 4’lü nuggets, 4’lü dip’n chicken, 2 parça acılı kanat, büyük boy patates kızartması, seçeceğiniz 4 adet sos ve 1 litre içecekten oluşan menüyü sipariş vererek benzersiz Popeyes® lezzetlerinin tadını çıkarabilirsiniz. 

Tıkla Gelsin® web sitesine ya da mobil uygulamasına giriş yaptıktan sonra saniyeler içerisinde Popeyes® 2 Kişilik Ekonomix Karışık Kova Menü ile buluşabilirsiniz. Sofranızı farklı Popeyes® ürünleriyle zenginleştirmek isterseniz coleslaw, patates püresi ve sufle gibi lezzetleri de siparişinize ekleyebilirsiniz.

Popeyes® 2 Kişilik Ekonomix Karışık Kova Menü; 2 kişilik ekonomik karışık kova 1419,42 kalori, büyük boy patates 382 kalori ve 1 litre Coca-Cola 450 kalori olmak üzere toplamda 2251,42 kaloridir. Popeyes® 2 Kişilik Ekonomix Karışık Kova Menü tükettiğinizde alacağınız kalori hangi lezzetten ne kadar tükettiğinize göre değişiklik gösterecektir. 

Popeyes® 2 Kişilik Ekonomix Karışık Kova Menü’de but, kaburga, kalça ya da tavuk göğüs tercih etmeniz, yan ürün olarak 4’lü nuggets yerine 1 parça tenders istemeniz, büyük boy patates kızartmasını mega boy ya da kova ve/veya cage fries patates kızartması ile değiştirmeniz durumunda alacağınız kalori miktarında farklılık oluşacaktır. Hangi sosları ve içecekleri tercih ettiğiniz, menünüzün yanında tatlı ya da diğer Popeyes® lezzetlerini sipariş edip etmediğiniz de öğününüzde alacağınız kalori miktarını etkileyen unsurlardandır.

Popeyes® 2 Kişilik Ekonomix Karışık Kova Menü her ne kadar lezzetin ve doyuruculuğun üst noktada olduğu bir öğün için ideal seçimlerden olsa da yanında tercih edilebilecek diğer Popeyes® lezzetleriyle yemek keyfini bir üst noktaya taşımak mümkündür. Pek çok Popeyes® tutkununu menülerinin yanında gravy sos ve coleslaw tüketmeyi tercih eder. Ayrıca farklı lezzetlerin birlikteliğiyle ortaya çıkan bu leziz kova menüsünü en güzel şekilde noktalamak için tatlı da iyi bir seçim olabilir.

En sıradan öğünü unutulmaz bir şölen hâline getirme konusunda iddiasıyla dikkat çeken Popeyes® 2 Kişilik Ekonomix Karışık Kova Menü sipariş vermek için Tıkla Gelsin®’i tercih edebilirsiniz. İster yalnızca menü ister yanında damak zevkinize ve o günkü tercihlerinize uygun Popeyes® lezzetlerini sipariş verebilir, keyifli bir öğünün tadını çıkarabilirsiniz.

Popeyes® 2 Kişilik Ekonomix Karışık Kova Menü fiyatını belirleyen, Tıkla Gelsin® üzerinden sipariş verirken sizin yaptığınız seçimlerdir. Patates kızartması tercihinizi büyük boy yerine mega boy ya da kova boydan yana kullanmanız, menünüzün yanında soğan halkası, coleslaw, gravy sos ve tatlı gibi diğer Popeyes® ürünlerini siparişinize eklemeniz ve/veya ekstra içecek istemeniz durumunda ödemeniz gereken fiyatta artış olacaktır. 

Gününüze güzellik katacak Popeyes® lezzetlerini Tıkla Gelsin® avantajlarıyla keşfetmek için şimdi tam zamanı! Size özel fırsatları görüntüleyebilir, birbirinden leziz kampanyaları keşfedebilir, kendinize de sevdiklerinizi de lezzetli bir şölen yaşatabilirsiniz.