Popeyes® - 1 Parça Kaburga | Tıkla Gelsin

Popeyes® eşsiz lezzeti 1 Parça Kaburga şimdi Tıklagelsin'de sende hemen sipariş ver yemeğin anında kapında olsun.
1 Parça Kaburga
1 Parça Kaburga
Sos
65,00 TL
1

Sos Seçimi

Sıkça Sorulan Sorular

Tadına doyamayacağınız tekli tavuk ürünlerinden biri olan Popeyes® Kaburga, lezzetini özel harcının taze tavuk etiyle eşsiz uyumuna borçludur. Çıtır çıtır kızaran kaburga, birbirinden nefis Popeyes® lezzetleri ile dolan sepetlerde en sık yer bulan tekli tavuk ürünlerindendir. Her ısırığında aynı eşsiz tadı almanızı sağlayan Popeyes® Kaburga’yı denedikten sonra siz de yemek saatlerini iple çekeceksiniz! 

Popeyes® Kaburga lezzetine dilediğiniz an hızlı ve kolay bir şekilde erişmek için ilk adımı Tıkla Gelsin®’i ziyaret ederek atabilirsiniz! Siparişinizi tamamlamadan önce sepetinize dilediğiniz sayıda Popeyes® Kaburga ekleyebilir; kovalar, kemikli ya da kemiksiz tavuk menüler arasından seçim yaparak öğününüzü zenginleştirebilirsiniz. 

1 parça Popeyes® Kaburga 356,16 kaloridir. “Bir parça kaburga bana asla yetmez!” diyorsanız, birden fazla sayıda kaburga sipariş edebilirsiniz. Bu durumda öğününüzün kalorisi kaç adet kaburga tükettiğinize bağlı olarak değişecektir. Popeyes® Kaburga’nın yanına içecek, patates kızartması, gravy sos, coleslaw ve damak tadınıza uygun diğer ürünlerden eklemeniz hâlinde seçtiğiniz ek ürünlere bağlı olarak öğününüzün kalorisi artacaktır.

Sepetinizi oluştururken açlık düzeyinize ve beğenilerinize göre isterseniz yalnızca Popeyes® Kaburga sipariş verebilir, isterseniz farklı ürünler ekleyerek öğününüzü enfes lezzetlerle çeşitlendirebilirsiniz.

Popeyes® Kaburga’yı tek başına tüketmek son derece keyiflidir. Yine de lezzetin katlanmasını isterseniz yanında farklı tavuk ürünlerine, içeceklere, soslara ve patates kızartmasına da yer verebilirsiniz. Salata, patates püresi ve coleslaw alternatiflerini de göz ardı etmemenizi öneririz. 

Özetle, Popeyes® Kaburga’nın yanında ne tüketileceği tamamen sizin damak zevkinize, o günkü öğününüzde ne tüketmek istediğinize ve açlık seviyenize bağlı olduğundan, her siparişinizde kaburga keyfinizi farklı Popeyes® lezzetleriyle tamamlamanızı sağlayacak seçimler yapabilirsiniz. Tıkla Gelsin® ayrıcalıkları ile siparişinizi verirken canınızın çektiği tüm ürünleri sepetinize ekleyebilir, siparişinizi hızlı ve güvenli bir şekilde tamamlayabilirsiniz. 

Popeyes® Kaburga siparişi verdiğinizde ödemeniz gereken fiyat tercihlerinize göre değişiklik gösterecektir. 1 parça Popeyes® Kaburga ile birlikte size ketçap, mayonez, acı sos ya da sarımsaklı mayonez seçeneklerinden biri ücretsiz olarak gönderilir. Bunların yerine acılı barbekü sos, blackened ranch sos, buffalo sos ya da chipotle sos ve/veya ek sos isterseniz ödemeniz gereken fiyat artacaktır.

Kaburganın yanına içecek, patates kızartması, gravy sos, coleslaw, sandviç ve/veya diğer Popeyes® lezzetlerini eklemek, hatta bu leziz öğünü bir tatlı ile noktalamak istediğinizde ise seçtiğiniz ürünlere bağlı olarak yine fiyat artışı söz konusu olacaktır.

Tıkla Gelsin®’den enerjinizi yükseltecek Popeyes® lezzetlerini seçerken ürün özelinde fiyat görüntüleyebilirsiniz. Siparişinizi tamamlarken ise ödemeniz gereken toplam fiyatı kontrol edebilirsiniz. Verdiğiniz siparişlerden Tıkla Para kazanabilir ve kazandığınız Tıkla Para’lar varsa, sonraki siparişlerinizi ödemek için hesabınızda biriken Tıkla Para’ları kullanabilirsiniz.