Para Puanlarınızı kullanabilmeniz için sahip olduğunuz Para Puanın en az bir ürün (ücretli sos, kızarmış ürün v.s.) tutarında olması gerekmektedir.

Para Puan Kampanya Koşulları

  • "Tıkla Gelsin" servisinden paket sipariş veren müşterilerimiz, yaptıkları harcamaların %6'sı tutarında 'PARA PUAN' kazanacaktır.
  • Müşterilerimiz toplamış oldukları "Para Puan" tutarında ücretsiz ürün alma hakkını kazanacaklardır.
  • Her siparişte en fazla 2 ürün için "Para Puan" kullanılabilir.
  • Para Puanlar 31.12.2017 tarihine kadar kazanılabilecektir.
  • Kazanılan Para Puanlar 30.04.2018 tarihine kadar kullanılabilecektir.
  • TAB Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş. kendi takdirinde olmak üzere her hangi bir zamanda puan kullanım şartlarını ve koşullarını değiştirme ve puan kullanımını sona erdirme hakkını saklı tutar.
  • Yukarıdaki “Para Puan” kullanım koşulları Ara Gelsin üzerinden verilen siparişler için de geçerli olup, Ara Gelsin üzerinden verilen siparişlerde %4 “Para Puan” kazanılmaktadır.
  • Para Puan kullanımı ile ilgili her türlü uyuşmazlığın çözümünde Türk maddi ve usul hukuku uygulanır ve münhasıran İstanbul merkez mahkeme ve icra daireleri yetkilidir.

Detaylı bilgi için Burger King® 444 54 64, 0850 222 54 64, Popeyes® 444 76 77, Usta Dönerci® 0850 297 8782, Arby’s®  444 22 97, Sbarro®   444 72 27

Para Puan Kullanım Detayları

Hesabınızda biriktirdiğiniz Para Puan’larınızı vereceğiniz siparişlerde aşağıda detaylandırıldığı şekilde harcayabilirsiniz.

Hesabınızda biriken Para Puan'ları sipariş tamamlama aşamasında kullanabilirsiniz.

Siparişiniz esnasında “Para Puan ile Ödeme” menüsünden ilgili siparişiniz özelindeki tüm ödeme opsiyonlarınızı görebilirsiniz. Tercihiniz dahilindeki ürünlerin yanında “Para Puan ile Ödeme” ibaresi göreceksiniz, bu ürünler için ödeme yapmanıza gerek yoktur. İlgili bedeller biriken Para Puan’larınızdan düşülür.

Bu alanda ise Para Puan kullanımınız sonrasında ödemeniz gereken tutarı görebilirsiniz.

Son olarak kalan tutarı ödemek için “Ödeme Şekli” menüsünden size uygun ödeme seçeneğini tercih ederek siparişinizi tamamlayabilirsiniz.

 

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.

YUKARI