Gel Al Avantajlarını Keşfet!

Gel Al Avantajlarını Keşfet!
Kampanya İçeriği
  • Son 257 Gün
Geçerli Markalar
Usta Pideci®Burger King®Popeyes®Subway®Usta Dönerci®Arby's®Sbarro®
Kampanya Geçerlilik Tarihi
01 Kasım 2023-31 Aralık 2024
Paylaş
Kampanya Bilgileri
Hızlı yemek servisinde yepyeni bir sipariş deneyimine hazır mısın? Tıkla Gelsin®’deki Gel Al seçeneğine tıkla ve farkı sen de keşfet! Üstelik Gel Al’daki indirimli yemek seçenekleriyle efsane lezzetlerin tadını daha büyük bir keyifle çıkarabilirsin. Hadi Gel Al, hep ayrıcalıklı kal!

Sıkça Sorulan Sorular

Kampanya Bilgileri

Burger King®’den Usta Dönerci®’ye, Popeyes®’tan Sbarro®’ya en sevilen markaları tek bir platformda buluşturan Tıkla Gelsin®, “Gel Al” seçeneğiyle hızlı ve sıcak servis hizmetinde yeni bir dönem başlatıyor! Peki, bu Gel Al nedir dersin? Gel Al, Tıkla Gelsin®’in kendi zamanını kendisi yönetmek isteyen lezzet tutkunları için tasarladığı bir teslim alma hizmeti. Bu hizmetle kullanıcılar restoranda sıra beklemeden veya kuryenin eve ulaşması için dakikaları saymadan yemeğine pratik bir şekilde ulaşabiliyor. Gel Al ile seçilen restoranın adrese en yakın şubesinde hazırlanan sipariş, sahibi geldiğinde kendisine hazır bir şekilde teslim ediliyor. Restoranda ödeme yapmak için bekleme adımını da ortadan kaldıran Gel Al hizmeti, aynı zamanda kaçırılmayacak fiyatlarla indirimli menüler de sunuyor. Yüzde 20’ye varan indirimler sunan Gel Al yemek kampanyaları her alışverişte yüzde 5 ila 7 Tıkla Para kazandırıyor. Evet doğru okudun; Tıkla Gelsin® indirimlerini daha da avantajlı hale getiren Gel Al seçeneği sana fırsatlarla dolu bir lezzet yolculuğu sunuyor! Tıkla Gelsin®’den Gel Al seçeneğiyle verdiğin her siparişte sen de Tıkla Para kazanabilir, bu paraları damağında büyüleyici bir şölen yaratmak istediğin zamanlarda keyifle kullanabilirsin.

Gel Al kampanyalarından yararlanmak için işte yapman gerekenler:

●Kampanyadan faydalanabilmek için Tıkla Gelsin® Kazandırma Programı üyeliğinin gerçekleştirilmesi gerekmektedir.● Tıkla Gelsin® web sitesinden ya da mobil uygulamasından isminin hemen yanında/altında bulunan “Gel Al” seçeneğine tıklamalısın. ● Bu adımda konumuna en yakın Burger King®, Popeyes®, Arby's®, Subway®, Sbarro®, Usta Dönerci®, ve Usta Pideci® restoranlarını görüntüleyeceksin. ● İstediğin restoranın üzerine tıklayarak sana en yakın şubeleri ve mesafelerini görebilirsin. ● Restoranı belirledikten sonra sıra istediğin menüyü seçmekte! Seçimlerini yaptıktan sonra yemeğini sepetine ekleyerek sipariş oluşturmalısın. ● Paketin hazır olduğunda restorana giderek sipariş vermek için sıra bekleyen kalabalığın ortasından gururla ilerleyebilir, leziz yemeğini anında teslim alabilirsin. İşte, Gel Al hizmeti sayesinde uzun kuyrukları veya kuryeyi beklemeden nefis bir ziyafet çekmek bu kadar kolay! Şimdi yemeğini ister restoranda ister yol üzerindeki bir parkta, istersen de evinde yiyebilirsin. Artık tercih senin…