Call of Duty® Heyecanı Burger King® Lezzetiyle Buluşuyor!

Call of Duty® Heyecanı Burger King® Lezzetiyle Buluşuyor!
Kampanya İçeriği
  • Son 15 Gün
Geçerli Markalar
Burger King®
Kampanya Geçerlilik Tarihi
26 Ekim 2022-16 Aralık 2022
Paylaş
Kampanya Bilgileri
Tıkla Gelsin’den Aldığın Her Whopper® Menü ile Operator Skin & 2XP Kodu Kazan! Gelen kodu www.callofduty.com/bkredeem ‘ e gir, heyecanı yakala!

Sıkça Sorulan Sorular

Kampanya hangi tarihlerde geçerlidir?

Kampanya 26 Ekim- 16 Aralık 2022 tarihleri arasında geçerlidir.

Kampanya hangi kanallarda geçerlidir?

Tıkla Gelsin® Mobil Uygulaması üzerinden verilen “ Gel Al “ siparişlerinde geçerlidir.

Kampanyanın geçerli olduğu ürünler nelerdir?

Whopper® Menü, Double Whopper® Menü, Whopper Jr.® Menü, Triple Whopper® Menü, Planty Whopper® Menü, Angry Acılı Whopper® Menü, Rodeo Whopper® Menü, Double Whopper Jr.® Menü alımlarında geçerlidir.

Kampanya faydalanma şartları nelerdir?

Oyun yalnızca +18 yaş kullanımı için geçerlidir. Burger King +18 yaşından küçük kullanıcılara kod göndermeme hakkını saklı tutar. Menü satışından 1 saat sonra kodlar iletilecektir. Kampanyadan faydalanmak için sms izninizin açık olması gerekmektedir.

Kampanya diğer açıklamaları

Görseldeki ürünler reklam amaçlı olup, servis şekli restoranlara göre farklılık gösterebilir. Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez. TAB Gıda’nın önceden haber vermeden fiyatlarda değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma hakkı saklıdır. Sağlığınız için aşırı şeker, yağ ve tuz tüketimini azaltın. TM & © 2022 Burger King Corporation. Tüm hakları saklıdır. Burger King Corporation, Burger King markası ve ambleminin tek sahibidir.