Yepyeni Survivor Menüleri ile Heyecan Devam Ediyor.

Survivor Menüleri Yenilendi! Lezzete Doyma Zamanı!

  KAMPANYAYA KATIL

Bu kampanya 5 Temmuz 2018 tarihine kadar Ara Gelsin sipariş hattı, Tıkla Gelsin web sitesi, Tıkla Gelsin Mobil Uygulama ve Yemek Sepeti üzerinden verilen Burger King® Popeyes®, Sbarro®, Arby’s® ve Usta Dönerci paket servis siparişleri için geçerlidir. Görselde yer alan ürünler ve içecek servis şekli reklam amaçlı olup restoranlarda farklılık göstermektedir. Kampanya içeceklerine sadece 1 lt Pepsi, 1 lt Pepsi Light, 1 lt Pepsi Max, 1 lt Yedigün ve 1,5 lt Fruko dahildir, Ice tea çeşitleri için fiyat farkı uygulanmaktadır TAB Gıda’nın önceden haber vermeden fiyatlarda değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma hakkı saklıdır.

TM & © 2018 Burger King Corporation. Tüm hakları saklıdır. Burger King Corporation, Burger King markası ve ambleminin tek hak sahibidir

TM & © 2018 Popeyes Louisiana Kitchen, Inc. Tüm hakları saklıdır. Popeyes Louisiana Kitchen, Inc., Popeyes® markası ve ambleminin tek hak sahibidir.

TAB Gıda, Usta Dönerci markası ve ambleminin tek hak sahibidir.

TM & © 2018 Arby’s IP Holder, LLC. Tüm hakları saklıdır. Arby’s IP Holder, LLC. Arby’s markası ve ambleminin tek hak sahibidir.

TAB Gıda, Sbarro® markası ve ambleminin tek hak sahibidir.

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.

YUKARI