Yepyeni Survivor Menüleri ile Heyecan Devam Ediyor.

Bir Tıkla Kazananlar

Survivor Menüleri Yenilendi! Lezzete Doyma Zamanı!

  KAMPANYAYA KATIL

Bu kampanya 31 Mayıs 2018 tarihine kadar Ara Gelsin sipariş hattı, Tıkla Gelsin web sitesi, Tıkla Gelsin Mobil Uygulama ve Yemek Sepeti üzerinden verilen Burger King® Popeyes®, Sbarro®, Arby’s® ve Usta Dönerci paket servis siparişleri için geçerlidir. Görselde yer alan ürünler ve içecek servis şekli reklam amaçlı olup restoranlarda farklılık göstermektedir. Kampanya içeceklerine sadece 1 lt Pepsi, 1 lt Pepsi Light, 1 lt Pepsi Max, 1 lt Yedigün ve 1,5 lt Fruko dahildir, Ice tea çeşitleri için fiyat farkı uygulanmaktadır TAB Gıda’nın önceden haber vermeden fiyatlarda değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma hakkı saklıdır.

TM & © 2018 Burger King Corporation. Tüm hakları saklıdır. Burger King Corporation, Burger King markası ve ambleminin tek hak sahibidir

TM & © 2018 Popeyes Louisiana Kitchen, Inc. Tüm hakları saklıdır. Popeyes Louisiana Kitchen, Inc., Popeyes® markası ve ambleminin tek hak sahibidir.

TAB Gıda, Usta Dönerci markası ve ambleminin tek hak sahibidir.

TM & © 2018 Arby’s IP Holder, LLC. Tüm hakları saklıdır. Arby’s IP Holder, LLC. Arby’s markası ve ambleminin tek hak sahibidir.

TAB Gıda, Sbarro® markası ve ambleminin tek hak sahibidir.

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.

YUKARI