Güncellenen Pro Gamer Menüler 450 ml. Şampiyonlu Coca-Cola Şekersiz şişeleriyle!

Güncellenen Pro Gamer Menüler!

Bu kampanya 8 Temmuz 2019 – 15 Eylül 2019 tarihleri arasında sadece Burger King® Türkiye Facebook Messenger, Ara Gelsin sipariş hattı, www.tiklagelsin.com, Yemek Sepeti, Tıkla Gelsin® Mobil Uygulaması, Glovo ve Fiyuu uygulaması üzerinden verilen Burger King® paket servis siparişleri için geçerlidir. Görseldeki ürünler reklam amaçlı olup, restoranlara göre farklılık gösterebilir. Kampanya içeceklerine sadece 450ml. Coca-Cola Şekersiz ürünü dahildir. 450 ml. Coca- Cola Şekersiz kapaklarının altında yer alan kod ile kazanılan sandık ve anahtar sadece oyun içerisinde kullanılabilir. Dağıtım alanları sınırlıdır. Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez. TAB Gıda'nın önceden haber vermeden fiyatlarda değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma hakkı saklıdır.

Ürünün kapağının altındaki kod, http://lol.coca-cola.com.tr’ye üye olunduktan sonra girilmelidir. Bilgileri eksiksiz bir şekilde doldurarak üye olup giriş yapanlar, ekran ve e-mail bildirimi ile bilgilendirilecektir. Kazanılan hediye kod en geç 31.10.2019 tarihine dek League of Legends oyunu içerisinde kullanıcının kendi hesabından kullanılmalıdır ve hediye miktarı stoklarla sınırlıdır, sınırlı sayıya ulaştığında promosyon otomatik olarak sonlanacaktır. 13 yaşından küçükler promosyona katılamaz. İşbu promosyon kurallarının tümünü promosyonlu Coca-Cola Şekersiz PET 450ml ürününün etiketinden, ücretsiz 0 850 201 30 40 no.sundan ve http://lol.coca-cola.com.tr internet sitesinden öğrenebilirsiniz.
TM & © 2019 Burger King Corporation. Tüm hakları saklıdır. Burger King Corporation, Burger King markası ve ambleminin tek sahibidir.

Coca-Cola, The Coca-Cola Company’nin tescilli markasıdır.

YUKARI