Sucuk baharatlı eti ve özel humus sosuyla Ramazan ayının vazgeçilmezi olacak Sultan Burger, büyük boy patatesi, orta boy içeceği ile Sultan Menü’de 23,50’ye! Hadi afiyetle!

Burger King®’in Ramazan Efsanesi Yeni İçeriği ile Geri Döndü: Sultan Burger Menü!

Bu kampanya 7 Haziran 2019 tarihine kadar sadece Ara Gelsin sipariş hattı, www.tiklagelsin.com, Burger King® Türkiye Facebook Messenger, Yemek Sepeti, Tıkla Gelsin® Mobil Uygulama, Fiyuu ve Glovo mobil uygulaması üzerinden verilen Burger King® paket servis siparişleri için geçerlidir. Menü, Sultan Burger, büyük boy patates ve kutu içecekten oluşmaktadır. Kampanya içeceklerine sadece Kutu Coca-Cola, Kutu Coca-Cola Light, Kutu Coca-Cola Şekersiz, Kutu Fanta, Kutu Sprite ve Kutu Fuse Tea çeşitleri dahildir. Görseldeki ürünler reklam amaçlı olup, restoranlara göre farklılık gösterebilir. Dağıtım alanları sınırlıdır. Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez. TAB Gıda’nın önceden haber vermeden fiyatlarda değişiklik yapma, ürünü satıştan kaldırma ve kampanyayı durdurma hakkı saklıdır.

TM & © 2019 Burger King Corporation. Tüm hakları saklıdır. Burger King Corporation, Burger King markası ve ambleminin tek sahibidir. Coca-Cola, The Coca-Cola Company’nin tescilli markasıdır.

YUKARI