Roast Chicken Deluxe Jr. Sandviç + Orta Boy Patates + 6’lı Soğan Halkası + Kutu Kola ya da Roast Beef Deluxe Jr. Sandviç + Orta Boy Patates + 6’lı Soğan Halkası + Kutu İçecek Sadece 21,90 TL!

Arby's® den Fırsat Menüleri: İstediğin 1 Menü Sadece 21,90 TL!

Kampanya 30 Eylül 2020 tarihine kadar sadece Ara Gelsin sipariş hattı, www.tiklagelsin.com, Sodexo Plus, Yemek Sepeti ve Tıkla Gelsin® Mobil Uygulama üzerinden verilen Arby’s® paket servis siparişleri için geçerlidir. Görselde yer alan ürün servis şekli reklam amaçlıdır. Fırsat menüleri fiyatı, Menü 1 veya Menü 2 tercihlerinden sadece biri için geçerlidir. Kampanya menülerinde yan ürün büyük seçim ve menü içecek tercihlerinde portakal suyu ve limonata çeşitleri için fiyat farkı uygulanmaktadır. Menülerde curly fries veya salata tercihlerinde fiyat farkı uygulanmaktadır. Bu kampanya başka kampanya ve promosyonlar ile birleştirilemez. TAB Gıda San. ve Tic A.Ş önceden haber vermeden servis alanlarında, ürünlerde ve fiyatlarda değişiklik yapma, kampanyayı durdurma, ürünleri satıştan kaldırma hakkına sahiptir.

TM & © 2020 Arby’s IP Holder, LLC. Tüm hakları saklıdır. Arby’s IP Holder, LLC. Arby’s markası ve ambleminin tek hak sahibidir.

Coca-Cola, The Coca-Cola Company’nin tescilli markasıdır.

YUKARI