Roast Beef Deluxe Jr. Sandviç + Chipotle Roast Beef Sandviç + Roast Chicken Deluxe Sandviç + Jumbo Cage Fries + 8’li Susamlı Soğan Halkası + 1 LT İçecek Sadece 33,95 TL!

Arby's® den 3 Kişilik Ekonomik Menü Sadece 33,95 TL!

Kampanya 31 Ağustos 2018 tarihine kadar sadece www.tiklagelsin.com , www.yemeksepeti.com ve 444 22 97 numaralı Çağrı Merkezi’ni arayarak verilen siparişlerde geçerlidir. Görselde yer alan ürün servis şekli reklam amaçlıdır. 3 kişilik ekonomik menü roast beef deluxe jr sandviç, chipotle roast beef sandviç, roast chicken deluxe sandviç, jumbo boy patates, 8’li susamlı soğan halkası ve 1 lt’lik içecek ile servis edilmektedir. Kampanya içeceklerine 1 lt Pepsi, 1 lt Pepsi light, 1 lt Yedigün dahildir. Portakal suyu, limonata, ice tea ve çeşitleri için fiyat farkı uygulanmaktadır. Menülerde curly fries veya salata tercihlerinde fiyat farkı uygulanmaktadır. Bu kampanya başka kampanya ve promosyonlar ile birleştirilemez. TAB Gıda San. ve Tic A.Ş önceden haber vermeden servis alanlarında, ürünlerde ve fiyatlarda değişiklik yapma, kampanyayı durdurma, ürünleri satıştan kaldırma hakkına sahiptir.

TM & © 2018 Arby’s IP Holder, LLC. Tüm hakları saklıdır. Arby’s IP Holder, LLC. Arby’s markası ve ambleminin tek hak sahibidir.

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.

YUKARI