Roast Beef Deluxe Jr. Sandviç + Roast Chicken Deluxe Jr. Sandviç + Büyük Boy Tırtıklı Patates + 6’lı Susamlı Soğan Halkası + Litrelik İçecek Kişi Başı Sadece 13,95 TL!

Arby's® den 2 Kişilik Fırsat Menüsü

Kampanya 31 Ekim 2019 tarihine kadar sadece Ara Gelsin sipariş hattı, www.tiklagelsin.com, Yemek Sepeti, Tıkla Gelsin® Mobil Uygulama, Fiyuu ve Glovo mobil uygulaması üzerinden verilen Arby’s® paket servis siparişleri için geçerlidir. Görselde yer alan ürün servis şekli reklam amaçlıdır. 2 kişilik fırsat menüsü roast beef deluxe jr sandviç, roast chicken deluxe jr. sandviç, büyük boy tırtıklı patates, 6’lı susamlı soğan halkası ve litrelik içecek ile servis edilmektedir. Menü içeceklerine 1 L. Coca-Cola, 1 L. Coca-Cola Light, 1 L. Coca-Cola Şekersiz, 1 L. Fanta, 1 L. Sprite ve 1 L. Fuse Tea çeşitleri dahildir. Menülerde curly fries veya salata tercihlerinde fiyat farkı uygulanmaktadır. Bu kampanya başka kampanya ve promosyonlar ile birleştirilemez. Dağıtım alanları sınırlıdır. TAB Gıda San. ve Tic A.Ş önceden haber vermeden servis alanlarında, ürünlerde ve fiyatlarda değişiklik yapma, kampanyayı durdurma, ürünleri satıştan kaldırma hakkına sahiptir.

TM & © 2019 Arby’s IP Holder, LLC. Tüm hakları saklıdır. Arby’s IP Holder, LLC. Arby’s markası ve ambleminin tek hak sahibidir.

Coca-Cola, The Coca-Cola Company’nin tescilli markasıdır.

YUKARI