2 Chicken Breast veya 2 Harbi Tavuk Classic Sandviç veya 1 Chicken Breast veya 1 Harbi Tavuk Classic + Cage Fries (Büyük Boy) + Litrelik İçecek=20,95 TL

2’ye Katladık

Kampanya 31 Ağustos 2018 tarihine kadar sadece www.tiklagelsin.com, TıklaGelsin Mobil Uygulama, www.yemeksepeti.com, Adana bölgesi için fiyuu uygulaması ve 444 22 97 numaralı Çağrı Merkezi’ni arayarak verilen siparişlerde geçerlidir. Görselde yer alan ürün servis şekli reklam amaçlıdır. 2 ‘ Ye Katladık ; 2 Chicken Breast Sandviç veya 2 Harbi Tavuk Classic Sandviç veya 1 Chicken Breast Sandviç, 1 Harbi Tavuk Classic Sandviç , büyük boy cage fries ve litrelik içecek ile servis edilmektedir. Menü içeceklerine Pepsi (1 litre), Pepsi light (1 litre), Pepsi Max (1 litre), Yedigün (1 litre), Fruko (1,5 litre) dahildir. Menü içecek tercihlerinde ice tea çeşitleri için fiyat farkı uygulanmaktadır. Bu kampanya başka kampanya ve promosyonlar ile birleştirilemez. Dağıtım alanları sınırlıdır. TAB Gıda San. ve Tic A.Ş önceden haber vermeden servis alanlarında, ürünlerde ve fiyatlarda değişiklik yapma, kampanyayı durdurma, ürünleri satıştan kaldırma hakkına sahiptir.

TM & © 2018 Arby’s IP Holder, LLC. Tüm hakları saklıdır. Arby’s IP Holder, LLC. Arby’s markası ve ambleminin tek hak sahibidir.

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.

YUKARI