Burger King® - Big King® | Tıkla Gelsin

Burger King® eşsiz lezzeti Big King® şimdi Tıklagelsin'de sende hemen sipariş ver yemeğin anında kapında olsun.
Hamburger eti (dana), 3,75'' ekmek, 1 dilim peynir, turşu, Big King sosu, göbek salata, soğan
Big King®
Big King®
175,00 TL
1

Peynir

Peynir
1

Garnitür

Ekstra Garnitür

Sıkça Sorulan Sorular

En sevilen Burger King® lezzetlerinden Big King®, üç katlı özel ekmeğin içerisindeki iki adet hamburger etini cheddar peyniri, salatalık turşusu, doğranmış marul ve soğanın muhteşem uyumuyla buluşturur. Damaklarda benzersiz bir lezzet şöleni yaşatan özel Big King® sosunun eklenmesiyle Big King® yemek yemeyi yalnızca açlık ihtiyacını gideren bir eylem olmaktan çıkarır. İçerisinde yer alan, özenle seçilmiş, taze ve kaliteli her bir malzemenin tadını damakta hissetmek için iple çekilen özel bir an hâline getirir. 

 

Sizin için yemek yemek yalnızca karın doyurmaktan ibaret değilse ve öğünlerinizi özel lezzetlerle taçlandırmak isterseniz tek yapmanız gereken Tıkla Gelsin® üzerinden sipariş vermek. Bu arada Big King®’in yanında harika birer eşlikçi olacak diğer Burger King® lezzetlerine göz atmayı da unutmayın.

Burger King® Big King® aklınıza geldiğinde aniden bastıran açlık hissiniz bir yandan “Big King® yersem kaç kalori alırım?” sorusuyla kıyasıya bir mücadeleye giriyor olabilir. Burger King® Big King® standart olarak servis edildiği durumlarda 600,69 kaloridir. Ancak Big King®’e farklı soslar ve ek malzemeler eklenmesi istenirse Big King®’in kalorisi değişebilir. Big King® ile birlikte tüketilen içecekler ve yiyecekler ise öğün sırasında alınan toplam kalori miktarını belirler. 

Burger King® Big King®, özel üç katlı ekmeğin arasına iki adet hamburger etinin konulması ve cheddar peyniri, salatalık turşusu, doğranmış marul, soğan ve Big King® sosu eklenmesiyle hazırlanır. Tıkla Gelsin® üzerinden sipariş verirken Big King® içerisindeki malzemelerden bazılarının çıkarılmasını, içerisine birden fazla cheddar peyniri konulmasını ya da domates ve farklı soslar eklenmesini istemek mümkündür.

 

Özenle hazırlanmış Big King® lezzetini her ısırıkta doyasıya yaşamayı kolaylaştırmak için Burger King® Big King® özel ambalajının içerisinde servis edilir. Bu sayede Big King® rahatça tutulabilir, hem yemek sırasında görselliğin bozulmaması hem de Big King®’teki katmanları oluşturan malzemelerin dökülmemesi sağlanır.

Burger King® Big King® tek başına son derece leziz olsa da siparişinize diğer Burger King® lezzetlerini dâhil ederek her öğününüzü bir lezzet şölenine çevirebilirsiniz. Patates kızartması ve içecek pek çok kişi için Big King®’in olmazsa olmazlarındandır. Bunların yanı sıra soğan halkası, nuggets, chicken tenders ya da çıtır peynir gibi birbirinden lezzetli alternatifler Big King® ile tüketilebilir. Standart patates kızartmasının yerine tırtıklı patates seçilebilir.

 

Siz de Tıkla Gelsin® üzerinden Burger King® Big King® siparişi verirken Big King®’inizin yanına öğünlerinizi zenginleştirecek Burger King® lezzetlerini ekleyebilir, tadına doyamadığınız lezzetleri büyük boy olarak sipariş edebilirsiniz.

Burger King® Big King® fiyatı sipariş sırasındaki tercihlerinize göre değişiklik gösterebilir. Yalnızca Big King® sipariş etmeniz ya da tercihinizi Big King® menüden yana kullanmanız fiyatı etkileyen faktörlerin başında gelir. Bunun yanı sıra yalnızca Big King® sipariş ettiğinizde standart hamburger tercih etmeniz ya da hamburgerinize ek malzeme konulmasını istemeniz Big King® fiyatını etkileyebilir. Big King® menü siparişlerinizde ek malzeme talebinin yanı sıra patatesin ve içeceğin boyutu da fiyat değişikliğine neden olabilir.

 

Burger King® lezzetlerinin yer aldığı öğünlerin verdiği keyfin paha biçilemez olduğunu biliyoruz ama Tıkla Gelsin® üzerinden Burger King® Big King® siparişi verirken seçtiğiniz ürünlerin fiyatını anlık olarak görebilirsiniz. Burger King®’in birbirinden lezzetli ürünleri arasından yaptığınız seçimlerle her öğününüzü unutulmaz kılabilirsiniz.