Tıkla Gelsin®'den Kalabalık Gruplara Özel Teklifler

Sen de kalabalığın tadının lezzetli menülerle çıktığını düşünenlerden misin? Öyleyse Tıkla Gelsin®’den kalabalık gruplara özel menüler tam sana, ailene ve arkadaşlarına göre!

Tek başınayken dizi ve filmlerin karşısında birbirinden leziz menülerin tadını çıkarmayı çok seviyor olabilirsin. Ancak kalabalık bir ortamda hem yemeğe hem de sohbete ve eğlenceye doymanın yeri de bir ayrı. Aile ve arkadaş buluşmalarının tadı hamburgerlerden çıtır tavuklara, dönerlerden lahmacunlara uzanan hazır menülerle daha bir doyulmaz oluyor. Öyleyse hadi, en sevdiklerini topla! Bakalım, Tıkla Gelsin®’in kalabalık gruplara özel menü önerileri arasından siz hangisine karar vereceksiniz?

Burger King®'den 4'lü Double Whopper Jr.® Fırsatı

Burger King®'den 4'lü Double Whopper Jr.® Fırsatı

Burger King® sevdalılarından en az birkaçı sizin grupta da bulunuyor olmalı. Hele ki aranızda en büyük BK tutkunu sensen, arkadaşlarınla yemek için Burger King® 4'lü Double Whopper Jr.® Fırsatı’nı hiç düşünmeden sipariş verebilirsin! Lezzetiyle en az seni mest kadar ettiği arkadaşlarını da büyüleyecek olan 4'lü Double Whopper Jr.® menü ile çıtır çıtır patatesin lezzetine ve buz gibi içeceğin tadına sonuna kadar varabilirsin. Hazırsan;

4'lü Double Whopper Jr.® Fırsatı seni ve arkadaşlarını doyurmaya geliyor!

Popeyes®'tan 4 Kişilik Doyuran Kova

Popeyes®'tan 4 Kişilik Doyuran Kova

Herkesin karnı zil mi çalıyor? O halde müjde, tüm ekip doyasıya yemeye hazır olun! Popeyes® 4 Kişilik Doyuran Kova, dört adet tavukburger, 8’li nugget, 4’lü Dip’n Chicken, mega patates kızartması, iki adet sos ve bir litre içecekten oluşuyor. Popeyes® tavukburgerlerin eşsiz lezzetini yanındaki ürünlerle ikiye katlayan menü, sana ve arkadaşlarına unutulmaz bir lezzet deneyimi vadediyor.

4 Kişilik Doyuran Kova ile herkes doyacak!

Arby's® 3’lü Beef’n Kampanyası

Arby's® 3’lü Beef’n Kampanyası

Arby's® menülerinin iştahları şahlandıran, damakları çatır çatır çatlatan yoğun lezzeti en iyi kalabalıkla çıkar diyorsan, 3’lü Beef’n Kampanyası tam sana ve arkadaşlarına göre! 3’lü Beef’n Kampanyası, üç adet beef’n cheddar sandviç, jumbo tırtıklı patates, 10’lu soğan halkası ve litrelik içecekten oluşuyor. Dört saat boyunca ağır ağır fırınlanmış roast beef üzerine koyulan eritilmiş cheddar peyniri ve red ranch sos, kavrulmuş soğanlı ekmekle benzersiz bir lezzet uyumu yaratıyor!

3’lü Beef’n Kampanyası’nı kaçırma!

Sbarro® 3 Orta'lı Menü

Sbarro® 3 Orta'lı Menü

Kalabalık aile ya da arkadaş grubunun içerisinde, pizza konusunda adeta bir İtalyan kadar tutkulu olan biri var mı? Tercihi Sbarro® olmalı! İtalyan pizza lezzetini tek tıkla 7/24 ulaşılabilir hale getiren Sbarro®, 3 Orta’lı Menü’sü ile altı kişilik bir ziyafet sunuyor. Menüde üç adet orta boy pizza ve bir litrelik içecek yer alıyor. Tadı damakta kalacak Akdeniz pizza, gerçek etseverlerin favorisi olan etli karışık pizza ve grubun hafif lezzet düşkünleri için margarita pizza…Senin ilk dilimin hangisinden olacak?

Sbarro®'dan 3 Orta'lı Menü Tıkla Gelsin'den acıkanlara geliyor!

Subway® Catering Parti Tabağı

Subway® Catering Parti Tabağı

Evde etkinlik ve parti hazırlamaya bayılıyor ama ikram hazırlığıyla uğraşmak istemiyor musun? Subway® Catering Parti Tabağı’nı hiç düşünmeden tıkla gelsin! Beş adet 30 santim sandviç, yedi adet kurabiye ve iki adet bir litrelik Coca-Cola®’dan oluşan Subway® parti tabağı, özel buluşmaları lezzetli bir deneyimle taçlandırıyor. 15 porsiyon içeren tabak, dokuz kişiye kadar rahat yetiyor. Denemeye var mısın?

Subway®, Catering Parti Tabağı ile etkinliğin yıldızı olmaya geliyor!

Usta Dönerci®'den Dört Dörtlük Menü

Usta Dönerci®'den Dört Dörtlük Menü

Sen de ailen veya arkadaşlarınla vazgeçilmez klasik lezzetleri tercih edenlerden misin? Öyleyse yolunun Usta Dönerci®’den geçmesi hiç şaşırtıcı olmaz! Usta Dönerci®’nin Dört Dörtlük Menü’sünde dört adet dürüm tavuk döner, büyük boy patates kızartması, 6’lı soğan halkası ve bir litrelik içecek bulunuyor. Tavuk dönerin efsane tadı, çıtır çıtır patates ve soğan halkası ile lezzeti zirveye taşıyor.

Dört dörtlük etkinliklere Dört Dörtlük Menü yakışır!

Usta Pideci®'den 8'li Lahmacun Menü

Usta Pideci®'den 8'li Lahmacun Menü

Kalabalık buluşmalara en çok lahmacunu yakıştıyorsan, yalnız değilsin! Lahmacunun eşi benzeri bulunmayan lezzeti ve bu tercihin samimiyeti, kalabalık grupları birbirine daha da yakınlaştırıyor. Çünkü bilirsin, lahmacuna garnitür sarıp elle yemenin zevki bambaşka! Usta Pideci® 8'li Lahmacun Menü, bir litrelik buz gibi içecekle lahmacunun yoğun lezzetini dengeliyor. “Doyar mıyız?” diye hiç endişelenme! Çünkü,

8'li Lahmacun Menü herkesi doyurmaya geliyor!

Sevdiklerinle bir araya geldiysen, kalabalık gruplara özel yemek önerilerini tıkla gelsin! Zaten hepsini çok seveceksin!


Tıkla Gelsin