Tıkla Gelsin®'den Acı Severlere Özel Öneriler

Sana göre de bir yemeğin vazgeçilmez malzemesi, baskın tadıyla öne çıkan acı biber notası mı? O zaman sen de yakıcı lezzetlerin ateşli bir fanatiğisin demektir! Yemek siparişinin en pratik halini sunan Tıkla Gelsin®’in acıseverlere özel hazırladığı acılı menü önerileri tam sana göre!

Kimileri için acı, yemeklerin en lezzetli halinin başlıca sırrı. Tariflere özel bir anlam katan bu tat, tüketim esnasında da iştah acıcı bir etki yaratıyor. Özellikle konu hızlı ve pratik lezzetler olduğunda, acının o dengeli tadı keyifli bir yemek deneyiminin kapılarını ardına kadar aralıyor. Hele de patates kızartması ve içecekle birlikte sunulan o acılı zengin lezzetler… Yedikçe çoğalan bir lezzet bombardımanı için aradığın tam da bu olmalı! Peki, sen acıyı en çok hangi hangi tariflerde seviyorsun?

Başta hamburgerlerin vazgeçilmez lezzeti olan acı sos hem et hem de tavukla benzersiz bir uyum yaratıyor. Hamburgerin göbek salata ve turşu gibi diğer malzemeleri ile de ahenk yaratan acı soslar, tavuk kanatlı menülerin ise özellikle favorisi. Çıtır çıtır tavuk lezzetini buz gibi bir içecekle tamamlarken, acının damak çatlatan etkisi pek çok kişi için karşı konulmaz! Bir de söz konusu lahmacun olduğunda… İyice acıktın değil mi? Öyleyse hadi, Tıkla Gelsin®’in senin gibi acıseverler için hazırladığı menü önerilerini bir an önce keşfet!

1. Burger King®'den Angry Whopper® Menü

Burger King®'den Angry Whopper® Menü

Burger King®’den acı tutkunu etseverler için geliyor: Angry Whopper®! Bu acılı hamburger, klasik Whopper® lezzetini eşsiz bir acı deneyimi ile bir araya getiriyor. Angry Whopper®’da iki farklı acı sos, jalapeno biberinin doğal ve benzersiz acı tadı ile tamamlanıyor. Angry Whopper® Menü, hamburgerin yanı sıra çıtır çıtır patates kızartması ve bir içecekten oluşuyor. İştahın tavan yapmasına rağmen bu tasviri sabırla okuyabildiysen, 

Whopper®'ın en acı hali Angry Whopper® ile bir lezzet şölenini hak ettin!

2. Burger King®'den Angry Chicken Royale® Menü

Burger King®'den Angry Chicken Royale® Menü

Chicken Royale®’in acı ile buluşmasından doğan Angry Chicken Royale®’i keşfet! Angry Chicken Royale®, tıpkı Angry Whopper® gibi jalapeno biberi ve iki farklı acı sosu ile eşsiz bir acı deneyimi sunuyor. Tavuğu acının lezzet farkıyla yorumlayan Angry Chicken Royale® Menü, altın gibi kızarmış patates kızartması ve bir içecekle keşfini bekliyor. Angry Chicken Royale® bugün hiç olmadığı kadar acı! Sen de vakit kaybetmeden dene!

3. Popeyes®'tan 7 Parça Acılı Kanat Menü

Popeyes®'tan 7 Parça Acılı Kanat Menü

Çıtır çıtır tavuk lezzetini acı ile ikiye katlamak ister misin? Öyleyse Popeyes®’ın senin gibi acıseverler için hazırladığı acılı kanat menüyü hemen denemelisin! Yedi parça acı kanat, normal ya da cage fries patates kızartması, bir içecek ve iki adet sostan oluşan Popeyes® 7 Parça Acılı Kanat Menü, tutkunu olacağın bir lezzet sunuyor. E, acılı kanata kim hayır diyebilir ki? Sen de bu lezzet ile tanışmak için daha fazla geç kalma!

4. Usta Pideci®'den 2'li Lahmacun Menü

Usta Pideci®'den 2'li Lahmacun Menü

Söz konusu lahmacun olduğunda acı olmazsa olmaz malzemelerin başında geliyor. Öyle ki acı, çıtır çıtır bir lahmacunun lezzetli iç harcını oluşturan soğan, biber, kırmızı biber, domates ve maydanoz ile de son derece uyumlu! Usta Pideci®’nin en favori lezzetlerinden biri olan lahmacun, 2'li Lahmacun Menü’de kutu içecekle birlikte sunuluyor. Doğru bildin, lahmacunun en acısı burada! Haydi, sen de bu lezzeti vakit kaybetmeden keşfet!

Acının lezzet ile, kalitenin tecrübe ile buluştuğu Tıkla Gelsin® menüleri seni bekliyor! Sen de hemen dene!


Tıkla Gelsin