Diziyle İyi Gider: Tıkla Gelsin®'den Atıştırmalık Lezzetler

Dizi izlerken leziz yiyecekler tükettiğinde mutlu olmayan var mı? Hiç sanmıyoruz! Tıkla Gelsin®, sunduğu enfes atıştırmalık lezzetlerle dizi keyfinin tadını ikiye katlamaya geliyor!

Hepimiz dizi izlemeyi çok seviyoruz ve bu esnada da elimiz hep atıştıracak güzel lezzetler arıyor. “Dizi keyfi atıştırmalık lezzetler olmadan olmaz!” diyenlere özel bugün, seyir keyfiyle tadı bir başka çıkan enfes fast food atıştırmalık önerileriyle gelmek istedik! Bakalım listemizde hangi popüler lezzetler seni bekliyor? Daha da önemlisi, sen hangilerini tercih edeceksin? 

1. Dizi İzlerken Ne Yesem?

Herkesin “favorim!” dediği bir dizi vardır. Bu kimimiz için bir mikoloğun hikayesiyle başlayan Last of Us dizisi, kimimiz için atalarımızla ruhani bağlarımızın hayatımızdaki etkisini dramatik biçimde ele alan Zeytin Ağacı, kimimiz içinse Adams Ailesi klasiğindeki ölümsüz bir karakterin karanlık serüvenlerini konu alan Wednesday adlı dizi olabilir. Dizi zevkleri değişir ancak birçok atıştırmalık aşığının hemfikir olduğu bir konu var: Hangi atıştırmalıkların dizi keyfiyle iyi gittiği… Listemiz oldukça ağız sulandırıcı, baştan söyleyelim!

2. Burger King® King Nuggets®

Burger King® King Nuggets®

Bu lezzet için ikonik desek hiç de yanlış olmaz! Çünkü yıllardır fast food sevdalılarının, genel tüketicinin ve nugget sevenlerin yoğun ilgisiyle karşılaşan BK King Nuggets®, Burger King®’in en klasik lezzetlerinden biri haline geldi! Tavuk nugget atıştırmalık ürünleri arasında çok popüler olan BK King Nuggets® dizi seçimin ne olursa olsun, keyfine keyif katmak için Tıkla Gelsin®’de seni bekliyor! Sahi, dizinin yanında lokmalık bir lezzet olarak 9'lu BK King Nuggets® kadar güzel bir atıştırmalık var mı?

3. Popeyes® Biscuit

Popeyes® Biscuit

Karınlar doyduktan sonra kahve-çay faslı başladığında gözümüz bu sefer de tatlı atıştırmalıklara gidiyor, değil mi? Dizi izlerken en güzel sahnelerde tatlı faslını doyasıya yaşa diye, listemize Popeyes®’ın enfes tatlısı Biscuit®’i de dahil ettik! Sonuçta, eşsiz Popeyes® Biscuit her şeyin yanında iyi gider! Sadece çay ve kahve değil, bizce ballı sıcak sütü de mutlaka denemelisin!

4. Arby’s® Curly Fries

Arby’s® Curly Fries

Arby’s® Curly Fries ile kıvır kıvır patates kızartması lezzeti dizi keyfine ortak olsun! Sıra dışı şekli, çıtır kıvamı ve emsalsiz lezzetiyle bu seçeneği pek çok lezzet tutkunu çoktan sepetine ekledi bile! Kıvır kıvır Curly Fries® hem keyifli hem de çok lezzetli! Afiyetle yerken nasıl bittiğini anlamayacağın kadar nefis Arby’s® Curly Fries, Tıkla Gelsin® farkıyla hemen kapında! 

5. Subway® Parça Çikolatalı Kurabiye

Subway® Parça Çikolatalı Kurabiye

Subway® ürünlerinden popüler bir tatlı alternatifiyle listemize taptatlı bir final yapıyoruz: 

En tatlı atıştırmalık Parça Çikolatalı Kurabiye®!

Parça çikolata lezzetini dolu dolu hissettiren tatlı atıştırmalık önerilerimizden Subway® Parça Çikolatalı Kurabiye ile sen de dizi keyfinden aldığın lezzeti ikiye katlayabilirsin! Subway® Parça Çikolatalı Kurabiye ve daha pek çok tatlı atıştırmalık alternatifini Tıkla Gelsin® farkıyla koltuğunda rahatça uzanırken sipariş edebilirsin. Hadi afiyetle!


Tıkla Gelsin