Arby's® - Füme Kaburga Klasik Sandviç | Tıkla Gelsin

Arby's® eşsiz lezzeti Füme Kaburga Klasik Sandviç şimdi Tıklagelsin'de sende hemen sipariş ver yemeğin anında kapında olsun.
Füme kaburga eti, susamlı ekmek, domates, turşu,mayonez
Füme Kaburga Klasik Sandviç
Füme Kaburga Klasik Sandviç
230,00 TL
1

Ekstra Füme Kaburga Seçimi

Garnitür

Ekstra Garnitür

Sıkça Sorulan Sorular

Füme Kaburga Klasik Sandviç benzersiz Arby’s® lezzetlerinden vazgeçemeyenlerin favorileri arasında ilk sıralarda yer alır. Tadına doyulamayan lezzetiyle keyifli öğünlerin “olmazsa olmazı” sandviçin sırrı, 16 saat fırınlanmış ve özel Arby’s® teknikleriyle fümelenmiş kaburga etinde saklı. Özenle pişirilen etin enfes susamlı ekmek arasında taze domates, turşu ve mayonezle buluşması sizi unutulmaz bir lezzet şölenine davet ediyor. 

Füme kaburga etin özenle seçilen diğer malzemelerle oluşturduğu lezzetin tadını doyasıya çıkarmak için tek yapmanız gereken Tıkla Gelsin®’i ziyaret etmek. Tıkla Gelsin® üzerinden hem doyurucu hem lezzetli bir öğün olarak kendine özgü hayran kitlesini çoktan edinmiş sandviçinizi sipariş edebilir, yanına damak tadınıza uygun içecek ve yan ürünler ekleyebilir, hatta dilerseniz öğününüzü keyifli bir kaçamakla sonlandırmak için tatlı seçeneklerine göz atabilirsiniz.

Tadına baktığınız anda favoriniz hâline gelmeye aday Arby’s® Füme Kaburga Klasik Sandviç standart sunumunda 661,62 kaloridir. Sandviçinizin lezzetini çeşitlendirmek ister ve içerisine ekstra malzeme ekletirseniz, öğününüzde aldığınız kalori standart sunuma göre daha fazla olur. Sandviçinizin yanında beğenilerinize göre çeşitli içecekler ya da yan ürünler sipariş etmeniz durumunda da alacağınız kalori miktarı değişecektir.

Lezzeti ve doyuruculuğuyla tüm öğünlerin yıldızı olmaya aday Arby’s® Füme Kaburga Klasik sandviçinizi ek malzemeli mi standart mı istediğinizi, yanında içecek ve diğer yan ürünleri tercih edip etmediğinizi Tıkla Gelsin® üzerinden sipariş verirken belirleyebilirsiniz.

Özenle hazırlanan füme kaburga et ile taze ve kaliteli malzemelerin birleştiği Arby’s® Füme Kaburga Klasik Sandviç sizlere ulaştırılmadan önce özel ambalajının içerisine konur ve özenle paketlenir. Paketleme sistemi sandviçinizin size ulaştırılmasına kadar olan süreçte dağılmasının önlenmesine yardımcı olurken  tüketim esnasında da kolaylık sunar.  Sandviçiniz size ulaştığında paketini açabilir, füme kaburga lezzetiyle hemen buluşabilirsiniz.

Arby’s® Füme Kaburga Klasik Sandviç; tercihinize göre tek başına tüketilebilen, lezzetli ve doyurucu bir üründür. Dilerseniz yanında içecek ve farklı yan ürünlerle her öğününüzü kişiselleştirebilirsiniz.

Tıkla Gelsin® üzerinden sipariş verirken, sandviçinizin yanında tüketmek için içecek ve/veya tırtıklı patates, curly fries, soğan halkası, tenders ve cheese sticks gibi çeşitli yan ürünleri ekleyebilirsiniz. Ayrıca ketçap, mayonez, sarımsaklı mayonez, Hot Chili sos, baharatlı sos, barbekü sos, Horsey sos, ranch sos ve cheddar sos gibi farklı soslar arasından damak tadınıza uygun seçim yapabilirsiniz.

Arby’s® Arby’s® Füme Kaburga Klasik Sandviç fiyatı sandviçinizi nasıl tüketmek istediğinize göre değişebilir. Sandviçinizin içerisine ek malzeme ekletmeniz, sandviç yerine menü tercih etmeniz ve/veya menü seçimini büyük boy yapmanız hâlinde ödemeniz gereken fiyat farklı olacaktır. 

Tıkla Gelsin® üzerinden siparişinizi verirken öğününüzde bulunmasını istediğiniz Arby’s® lezzetlerini sepetinize ekleyebilirsiniz. Bu aşamada ödemeniz gereken toplam fiyatı görüntüleyebilir ve siparişinizi güvenle tamamlarken Tıkla Para kazanma şansı elde edebilirsiniz.